şükela:  tümü | bugün
 • bugünkü çamlıca camisi'ni incelerken alınan önlemdir. gayet yerinde bir uygulamadır.

  daha dün venezuela devlet başkanı nicolas maduro'ya dronla bombalı saldırı yapıldı. erdoğan, maduro'dan daha çok tehdit alan lider.
 • kimden koruyorlar kendisini gerçekten merak ediyorum. amerika, israil, rusya vs. kendisinden fazlasıyla memnun. fetöcüler varsa da son hengamede yok oldular zaten. eee sıradan vatandaşın elinde de füze atacak sistem olmadığına göre kim atacak füzeyi de koruyorlar zat-ı muhteremi merak ettim, açıklansın.
 • şu saçma soruya bakar mısınız?
  "kimden koruyorlar?"

  adam liderler arasında sürekli tehdit alan biri sen başkan ol, bak bakayım kendini nasıl korumaya aldırıyorsun...
 • bizim ülkedeki şu kitleyi anlayamıyorum "yavvv niye bu kadar koruma var yahu ne gerek var " gibisinden söylemler mevcut. bakın bunu en üst kademede olan başkana diyor.

  gerçekten dünya görüşleriniz bu kadar sığ mı ? merak ediyorum. dostum senin hayatın evden işe, işten eve geçiyor olabilir ama ülkenin en üst kademesinde oturan kişiden söz ediyoruz.
 • stingerla drone vuruluyor mu merak ettiren soru. cumhurbaşkanı'na jetle, helikopterle falan saldırılırsa yine bir şekilde iş göreceğini düşünebilirim ama günümüzde öyle çaylakça bir işe kalkışacak birisi deli bile değildir.

  ayrıca şu niye korunuyor, kime karşı korunuyor tarzı geyiklere gerek yok. burada garipsenen şey biz allahtan başka kimseden korkmayız bize allah yeter diyen birinin halkın içine çıkarken 1000 kişilik koruma ordusuyla geziyor olması.

  hadi halkı falan da geçtim mekke'de, kutsal topraklarda da koruma ordusu var. tabi ki ülkenin başını temsil eden kişi korunacak. burada garipsenen durum bu değil salak rolüne yatmayın.
 • pkk ve ypg ye manpads veren ülkeler olduğu sürece normaldir.