şükela:  tümü | bugün
55 entry daha
  • ne yapsın? malum sebeplerden çarşıya inemez, pazara giremezler. halka da karışamazlar. tanzim satışlar da işe yaramadı. dolar seçime kadar 6.50 de olacak. ancak kürsüden bunlar, ey, illet, zillet.... başka ne yapacak? binali yıldırım yine geri planda kalacak... bu da imamoğlu'na malzeme olacak.
  • 45 günde 39 miting yapmasıyla zaten iflas etmiş trafiğin artık hiç çalışmamasına sebep verecektir. istanbul'da yaşamıyorum ama istanbullular allah yardımcınız olsun bu da demek oluyor ki mümkünse 45 gün araba ile trafiğe çıkmak akıl işi olmayacak.
  • ekrem imamoğlu'na avantaj sağlar..hatta az bile 100 tane yapsın.
  • (bkz: el sikiyle gerdeğe girmek)

ekrem imamoğlu'nun rakibi olacak kişi için cuk oturan deyim. bu da yetmezse seçimi bir daha iptal edip ev ev dolaşmayı denesin.
  • istanbul trafiğine şimdiden allah'tan rahmet diliyorum. aklı olan 23 haziran'a kadar arabasını çıkarmaz, olur da trafik hakkında ileri geri konuşursanız da korumalar tarafından işkence görebilirsiniz.
  • bir baska aciyla bakmak gerekirse 39 gun boyunca tum tv kanallari normal yayin akislarini zirt pirt miting icin kesecek, erdogan'i izletecekler.
  • kesinlikle ve kesinlikle psikolojik anlamda hasta bir insan recep tayyip erdoğan. kaybetmeyi hazmedemiyor, elinde olan tüm gücü kullanarak hileli ya da hilesiz bir şekilde kazanmak istiyor. çocukluğunda nasıl bir hayat yaşadıysa hala etkisi üzerinde, acilen psikolojik tedavi alması gerekirken bu adam bizim ülkenin cumhurbaşkanı ne yazık ki.
    hastalığına veya hasta olmasına gram üzülüyorsam şerefsizim, ama bize ülkemize o kadar şey kaybettirdi ki, üzüldüğüm tek şey bu ve bu adam böyle giderse ülkeyi iç savaşa da sürükler ekonomik krize de sokar. insanlar bu konuda hemfikir olmaya başladı artık.

not: inançsız bir insanım ama umarım bir yaratıcı vardır ve tez zamanda bu adamı yanına alır. ben cehenneminde yanmaya cezamı çekmeye razıyım.
  • imamoğlu yapsa süper deyip desteklerdiniz köfterhorlar sizi. erdoğan yapınca aouuuvvvv.
  • önümüzde, ülke ekonomisinin kaldıramayacağı bir 45 gün olduğunu göstermektedir.
  • o değil sadece istanbul için yapilan bu mitingleri tüm yandaş ulusal kanallar canlı verecek.
    allah sabır versin diğer şehirlerde oturan akp seçmenine ya da yandaş tv kanali izleyicilerine desek daha doğru olur.
373 entry daha