şükela:  tümü | bugün
  • 2002 yılından bu yana kutlu davaya gönül vermiş bir ak partili ve başkomutanımız recep tayyip erdoğan'ın hayranı olarak cumhurbaşkanlığı seçiminde benimsediğim görüştür. hedef 2023 dedik, güçlü türkiye, güçlü millet dedik ancak görünen o ki bu dava artık reisi ziyadesiyle yıpratıyor. dört bir yandaki teröristler, dış güçler, faiz lobisiyle tek başına mücadele ederken iyiden iyiye yoruldu, yaşlandı. ama sen bize daha uzun yıllar lazımsın reis. bu tempo yüzünden hastalanıp yataklara düşmene gönlümüz razı gelmiyor. artık bir kenara çekilip 16 yılda ektiğin tohumların meyvesini yemenin vakti çoktan geldi. bunu vallahi de billahi de fazlasıyla hak ettin. kesinlikle eminim ki yüce rabbimiz de memleketimize olan katkılarından ötürü artık senden razıdır. o yüzden diyorum ki önümüzdeki seçimlerde artık dinlenebilmen için oyum muharrem ince'ye. biraz da o yorulsun ve anlasın bu işin çocuk oyuncağı olmadığını.
  • (bkz: tamam)
  • geçen seçimlerde "pusulada ak partiye mührünü vur chp'yi karala" diye oy uman sandığa gömülünce de hile, çaldınız diyen aptal chp trollerinden yeni bir seçim stratejisi. hakan bayrakçı görse yüzünüze tükürür
  • 16 yıl hizmet etmiş ve hizmetini devam etmek için çabalayan sayın cb'nin ben de dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. ayrıca tüm akp'li kardeşlerimi de reisin dinlenmesi için oyunu muhalif bir partiye vermesini diliyorum.

16 yıl reis bizi düşündü, çalıştı artık bizim onu düşünmemiz gerekiyor. reis yalnız değildir. yorulmasına izin vermeyiz.
  • samimiyetsizlik paçalardan akıyor
  • reisimizin yanıbaşında duran her gün ne kadar yorgun olduğuna şahit olan başbakanımız binali yıldırım bile t a m a m diyor. bence o da resimizin iyiliği için muharrem ince'ye oy vermek lazım.

link