şükela:  tümü | bugün
  • bugün anıtkabir’i gezip gören ve erdoğan’ın mevcut durumda türk halkının ancak yarısının sevdiği bir cumhurbaşkanı olduğunu bilen herkesin aklından geçen cümle. gerçekler acıdır, hazım için suyla tüketilmesi gerekir.
  • kıyaslanması bile gereksizdir.
  • yav he he. sanki atatürk yaşadığı dönemde tüm halk tarafından benimsenmişti. lan şu adama saldırmayı bıraksanız oyu düşecek, mecburen kenara çekilecek ama sabah akşam onun üzerinden destekleyenlerine vuruyorsunuz.

zırvalık.
  • böyle kıyaslamalara neden ihtiyaç duyuluyor anlamıyorum. herkesin sevdiği kendine. öldükten sonra, ziyaret etsen ne olacak. hayatta kadrini bilemedikten sonra.
    tanım, ergen yazar kıyaslaması.
  • her iki tarafı da harcamaktır.
    yapmayınız böyle karşılaştırmalar.
  • mal beyanatıdır.
  • onları bıraksakta kendi mezarlarımızı kim ziyaret edecek, onu düşünsek?

bir mezar en fazla yüz yıl ayakta kalabilirken, düşünsene mezara koyuyorlar, dünyada yaşadın şöyle böyle kıyak insandın, mezarını ziyaret eden kalmadığı için düzleyip geçtiler 5-10 yıl içinde.
  • valla günde 10 kere ziyaret etmezsem adiyim...
    o zaman dava da açamazlar, içinde kalan ne varsa kabri başında söylerim, yeterki o günler gelsin. atatürk de kimmiş. 1 kere anıtkabir’e gidersem senede, on kere erdoğan’ın kabrine gideceğim söz:)
  • ya arkadas bi birakin su kiyasamalari. cocukmusunuz amk. sidik yaristiriyosunuz.
  • atatürk'ün kabrine bir defa bile gitmedim. seçkin kemalist elitist kesim ve zorla götürülen öğrenci kafileleri dışında da giden olmaz pek. anıtkabir'e giden insan sayısını rte bi kaç mitingte topluyor. ölünce düşünemiyorum. atatürk zorla sevdiren bir liderken rte hayatı boyunca nefret ertirilmek için sayısız algı operasyonuna maruz kalmıştır. atatürk ölmeden adil bi seçim yapsaydı doğu perinçek kadar oy ancak alabilirdi.