şükela:  tümü | bugün
  • saldırı emrinin görüntülere yansıdığı an
  • (bkz: emri ben vermedim miki verdi)

emri miki vermiş diyenler için gelsin sıradaki şarkı: dalın diyo
  • bu ülkenin cumhurbaşkanına, bebek katili apo sempatizanı bir yığın 'baby killer' diye dünyanın önünde tempo tutacak, hep sessiz kalacağız.sikerim sizi de demokrasinizi de amkdumun pkk sevicileri.akpli falan değilim !
  • nasıl olsa amerikadayız bize bir şey yapamazlar diyerek çocuk kadın demeden insan öldüren orospu çocuklarına destek için eylem yaparsanız böyle sikerler.

solcuyum diyip amerika'da türkiye karşıtı gösteri yapan teröristleri de ancak ve ancak ekşi sözlük sahiplenirdi.

te allahım.

edit: kırk defa yazdım. sol görüşlüyüm. hevsller mesaj atın da engellemesi kolay olsun amk.

edit2: şükela sırasına göre bakarsanız teröristler kim öğrenirsiniz. ahah kodumun eşek sikenleri mesaj da atamıyorlar. ancak uzaktan eksi basarsınız.

(bkz: komünist kürtlerin kapitalist abd yardımı alması)

son edit: sik kafalı katiller iyi okusun. sen bana akp'li deyince akp'li olmuyorum. evet terörist olanların eylem yapmasına tahammülüm yok. hiçbir ülke de buna tahammül etmez zaten. siz özgür olan ülkelerin çocuk öldüren yavşaklara rahat rahat eylem yaptırdıklarını falan sanıyorsunuz galiba. çıkın o eşekçi hayal dünyanızdan.

insanları gece uykularında öldüren orospu çocuklarına laf ettirmeyen suserler. size diyecek başka lafım yok.

küfürler için diğer okuyanlardan özür dilerim.
  • "bir ülkenin cumhurbaşkanı" sevicileri de geldiğine göre mevzu bitmiştir beyler dağılabiliriz, konu kilit.
  • pkk ve ypg'nin hamisi abd başkanına methiyeler düz, terörist başı öcalan'ı barış elçisi ilan edip masaya otur, sonra 10-15 kişilik bir grubu abd'de korumalarına dövdürdüğün için millet sana helal olsun diye güzellemeler yapsın.

işte size erdoğan'ın nasıl hala iktidarda olduğunun cevabı; sorgulamadan uzak idrakten yoksun yığınlar.

bu coğrafyada akan kanın ve yaşanan her türlü rezilliğin sebebi abd ve onun kuklalarıdır.

(bkz: türkiye'deki eğitim sistemi/#62001146)
  • (bkz: beypi kiğlır irdogan)

amına kodumun salak pkk'lıları... bebek katili kim siz daha iyi biliyorsunuz.

walla "sikin şunları" dediyse tayyip helal olsun.

not: akp'ye hiç oy vermedim. akboy diye mesaj atana küfrederim. net.
  • videoyu izleyince öyle bir emir olmadığı gayet net görünüyor.
  • kürt ırkçılarını rahatsız etmiş olan emrin verildiği an.

teröristleri destekleyen herkes hak ettiği cevabı alır.
  • siyasetin dışında ve üzerindeyim* akp'yi de hiç sevmem ama tarafsız olmak lazım.

bebek katili apo militanları bana baby killer diye bağırsa, saldırı emri falan vermem şahsen hedef gözeterek taarruz ederim.

burda rte'yi savunmuyoruz, türk bayrağını savunuyoruz, akp'den çok daha önceden başlayan pkk terör örgütüyle, bebek katillerine karşı sürdürülen haklı mücadelemizi savunuyoruz.

daha öncede dediğim gibi sert muhalefet yapmak ile vatan haini olmak arasında çok ince bir çizgi vardır, dikkat ediniz.