şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: boris vian) bunu beğendi.
  • ölmüş birine ayyaş diyen herife öldükten sonra yapilmak istenen ama gerçekleşmiyecek olan bir eylemi dillendirmenin nekadar ayip birşey olduğunu öğreten başlik. ama tabii akpartililerin ölülere karşi saygisi sonsuz. hatta aşiri doz saygidan sarhoş olmuş olacaklar ki, hainler mezarliği inşaa etmişlerdi zamaninda..
  • ee ama o da ''x kişiye ayyaş'' demiş.

mantık dersleri zorunlu hale getirilsin ya da doğru düzgün türkçe eğitimi verilsin. olumsuz, olmasını istemediğiniz bir durum/eylemi eleştirirken, sevdiğiniz bir kişiye karşı ''geçmişte'' yaşanmış, ahlaken uygun olmayan davranışları, bugün sempati ile bakmadığınız acıkça sevmediğiniz birine yapılınca neden savunuyorsunuz?

bu ciddi kişilik problemi ve çelişkilerinizi bugünkü konumuna ulaştırabilmek için özel bir eğitim almış olmanız gerekiyor. inanılmaz.
  • (bkz: entry ve nick uyumu)
    (bkz: acab)
  • isabet olmuş.
    sınırsız özgürlük yoktur.
    ayrıca olumsuz davranışları başkaca kötü örnekleri öne sürerek olumlamaya çalışmak omega 3 eksikliğine işarettir, beyinsizliktir.
  • çişini nereye yapacağını biliyor ya da bilmiyor ama bunu dile getirmenin sakıncalı olduğunu/olacağını kavrayamamış yazar kişisinin başına gelebilecek hede.

işemeyin dostlar ayıptır, günahtır. onun yerine gelin güzel şarkılar dinleyin, mutlu olun. sevin, sevilin.

yaşar kurt'dan sizler için gelsin. kukla

sözleri;
    kuklayım ben kukla
    annem giydirdi beni
    babam boyadı yüzümü
    öğretmenler doldurdu içimi

herşeyi onlar öğretti
    işe ne zaman gideceğimi
    ne zaman işten çıkacağımı
    kaç paraya çalışacağımı
    onlar öğretti
    kuklayım ben kuklayım!