• bu seçmen çift oy basmazsa ben de bir şey bilmiyorum
  • --- spoiler ---

“komisyonların daha rahat çalışabilmesi için yüksek sayıya ihtiyacımız var.”

--- spoiler ---

aksine, komisyonların düzgün çalışabilmesi için, demokratik olması için, çeşitliliğin artması için, tek adamın dediğinin olmaması için denk sayılar gereklidir.

ancak bu ülkenin eğitimsiz kafa yapısı demokrasiye uygun olmadığı için siz bunu böyle yorumluyorsunuz, milyonlar da yiyor. mecliste sayınız yükselsin, iyice sürü psikolojisi ile devam edelim. süper.
  • mhp'nin cumhurbaşkanı adayının yaptığı açıklama.
  • işini sağlama almak isteyen reyis sevdalısı seçmenlerimizin ikisine birden basması gerekmektedir. bu önemli hatırlatmayı yapmış olalım.
  • tayyip aciklamasi.

benim anladigim ikisine de basıyoruz.
  • zaten devlet bahçeli'de mhp'ye oy vermeyin diyor. bir gariplik yok.
  • hitap ettiği kitlenin anlamakta zorlanacağı çağrı.

oysa ki "sakın bu mehape ye oy vereyim demeyin. bunlar doğru düzgün fatiha okumayı bile bilmez, bunlar ırkçı kafatasçı, genel başkanlarının zürriyeti bile yok, evlat sevgisi nedir bilmez, bizleeer her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık" minvalde açıklama yapsaydı amacına ulaşabilirdi.
  • hahahhaha..

cidden sesli guldum.. bu sevmen kitlesi yanliskla mhp ye de oy verirmis. mhp 250 milletvekili akepe 50 falan alirmis. olmaz olmaz demeyin.. yarisi da gecersiz sayilir bu oylarin.

bundan iyi iq testi mu olur)))
  • oy yüzdesinde mhp’nin daha yüksek görünmemesi içindir.

zira iki partiye verilen oylar da bir haznede toplanacağı için bir akp’li mhp’ye, mhp’li de akp’ye oy verebilir. fakat akp’liler güç gösterisi için %0,1 daki akp üzerinden mhp’ye aksın istemiyor.

sonra da mhp %2-3 aldi, bu bizim tek basina aldigimiz basari diyecekler zira!
hesabın var mı? giriş yap