şükela:  tümü | bugün
  • ben kullanmakta olduğum dandik ötesi telefoncukla bundan beş ya da yedi kat daha iyi fotoğraf çekerim. açıydı, pozlamaydı, ışıktı onlara hiç girmiyorum bile.

ayrıca sadelik daha bir karizmatik be devlet büyüklerim, böyle takılsak ya hep.
  • adamın bırak kendisini, tek işi fotoğraflar çekmek olan adamı bile kalitesiz
  • bu fotografi ceken fotografciya sokayim, o nasil bir yeteneksiz foto cekmektir arkadas.
  • masada bulunan kriptolu telefondan verilmiş emir, tablet sandığınız da resim çerçevesi. hani şu içine sevdiklerimizin fotoğraflarını koyduklarımızdan.
  • halkın desteğini almak için tek seçeneği uydurma operasyonlar olan beceriksiz ve zavallı bir siyasal islamcı içeren fotoğraf.
  • operasyon emrini veriyoooruuum. veeerdim !
    hayırlı olsun.
  • yer'sen fotoğrafı.yemez !
  • tüylerimi diken diken eden fotoğraf. atam rahat uyu. eserin emin ellerde.
    her türlü iç ve dış düşmana karşı bu ülkeyi ilelebet senin bıraktığın meşale ile aydınlatmaya devam edeceğiz. ordumuzun allah yar ve yardımcısı olsun. türk'ün atası kabrinde rahat uyusun.

ne mutlu atatürkçüyüm diyene. ne mutlu türküm diyene.
  • bazı arkadaşların bilip bilmeden atıp tuttuğu fotoğraf.
    atatürkün resmi külliye yapıldığı günden beri orada.
    kırmızı kitap değildir önündeki.cumhurbaşkanlığı ajandasıdır. birçok danışmanda da benzerleri vardır.
    talimat görüntülü görüşmeyle verilmistir. fotoğrafçı bir kamu personeli yani memurdur. fotoğraf eğitimi almıştır ama günde binlerce fotoğraf çektiği için artık ilk günkü heyecanını yitirmiş olabilir.
  • atatürk fotoğrafı en baştan beri vardır. ama yeri o kadar güzel ayarlamışlar ki normal zamanda çekilen fotoğraflarda görülmez. şimdi alttan çekmek zorunda kalmışlar* atatürkçü seçmeni de yanına almaya çalışmış.

atatürkçü seçmenin suriyeyi orada yaşayan müslümanları esatı koridoru umursadığını düşünmüyorum(bkz: kişi kendinden bilir işi). allah oradaki tsk personelimizin, bu vatanın evlatlarının kılına zarar getirtmesin.

yoksa bizim toprağımızda sevişip çocuk yapan suriyeliler afedersiniz bir tarafımda değil. onların çocukları da umrumda değil. imkan verilse bi aktrolleri bi de suriyelileri harekata gönderirim. neyse sakinim.