şükela:  tümü | bugün
  • erdoğan'ın mâaile yaptığı vatikan ziyaretinde gerçekleşen olay. erdoğan papa'ya "sizden dua bekliyorum" demiş.

papa'nın duası kabul olsaydı...

biz de erdoğan'ı islam dünyasının lideri olarak gören reisçilerden resmî açıklama bekliyoruz efenim.
  • aynı erdoğan abd-ırak savaşında batının askerleri için papaya gönderdiği mektubunda ;
    "askerlerinizin sağ salim dönmesi için dua ediyorum "da demiştir.
  • bir ironi nedir?
    iki ironi nasıl yapılır?
  • kayseri'de ve konya'da panik yaratacak açıklama.
  • "erdoğan çifti bu sırada ellerini kalplerine götürürken, emine erdoğan ruhani lidere “nice to meet you (sizi tanıdığıma memnun oldum)” dedi."

ben en çok emine erdoğan'ın nice to meet you deme şeklini merak ettim videosu olsa da izlesek.

-naç ti miçu papa.

-???
  • ben dinden pek anlamam da, din penceresinden bakıldığında 1 numaralı düşman olması gereken kişiler değil midir bu iki arkadaş?

abesle iştigal.
  • baba, oğul ve kutsal ruh arasında gerginlik yaratabilecek istek. papa'da tersliğine hz isa seni kutsasın falan derse birbirlerine bakarlar. sitcom'larda ki kısa süreli sessizlik yaşatır.
  • bir insandan nefret etmek, zaten fındık kadar olan beyninizi daha da moleküler hale getirmeniz için mantıklı bir sebep değil arkadaşlar. ne denmesini bekliyorsunuz ? “papa efendi sen hristiyansın dua mua etme bre zındık” falan mı demesini istiyorsunuz? bir dinin önderinden iyi şeyler için olumlu yönde dua talep etmek garip midir? papaya değil de nambalar kabilesine resmi bir ziyaret gerçekleştirsen oranın büyücüsünden de dua istersin. bu tip görüşmelerde inanılsın ya da inanılmasın nezaketen bu tip isteklerde bulunulur. sabaha kadar eleştirelim, nefret kusalım ama taşın suyunu sıkıp şebeklik yapmanız, eleştiride bulunmanız gerçekten çok komik görünüyor bir saatten sonra. niye bu kadar sığırsınız anlatır mısınız?
  • e fetullah yapınca kızıyorlardı?

cübbeli ahmet söz sırası sende.