şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son günlerde aklıma gelen bir husus. bir kere bile (bkz: meral akşener) ismini zikretmedi ve daha bir sürü ismi muhattap bile almıyor. zannedersem kaale alıp büyütmek istemiyor. sadece kıloçdaroğlu'na yükleniyor, kılıçdaroğlu da sertleştikçe erdoğan'a yarıyor ve rte'nin işine geliyor gibi gözüküyor.

    bu arada din reformu demişti birileri maşallah ne çabuk unutuldu!
  • kılıçtaroğlu chp başında olduğu için. akpliler tarafindan üretilen bir argüman var (bkz: chp zihniyeti) iş bu zihniyet onlar için dinsiz ve ülkeyi bu hale sokan kesim yabancılar ile iş birliği içerisinde bulunurlar ve ülkenin gelişmesini istemezler. kılıçtaroğlu'na yüklenilmesinin nedeni, bu zihniyetin başı olarak gördükleri içindir. onlar olmasa idi ülke daha iyi durumdaydı böyle düşünenler için. sorgulamayan kesimi bunlar ile oyalamak yıllardır vazgeçilmez bir kaymak.

    not; ıyiler kazanacak.
  • halkin cahil ve ayrimci kesiminin cok genis olmasi ve akp’nin oy deposu olmasi nedeniyledir. cahillikle ilgisi chp solcu, solcular dinsiz, terorist, dendiginde inanmalari, ayrimcilikla ilgili kismi kilicdaroglu’nun alevi olmasi nedeniyle agziyla kus tutsa halkin buyuk cogunlugundan oy alamayacak olmasidir.