şükela:  tümü | bugün
  • akp'lilerin gerçek dışı iddiası.

ama şuradaki kitapta trump ve putin'le birlikte resmedildiğine göre yurt dışında gayet de popülerdir.

not: akp'den haz etmeyen bir dünyalı.
  • adamlara pandomim tadında saçmalıkların daniskasını aksettirirsen tabi ki popüler olursun. nihat doğan kadar popülerdir. nihat doğan "gibi" popülerdir.

tanım : galaksi lideri olarak düzeltilmesi gereken başlıktır.
  • bu otoriterler ve onların mafyöz kitleleri hayatımızı nasıl kötü etkiler demişler, ordaki 4'lü dünya liderliği değil tek adamlık yönetimi ortak noktasında birleşmişler yani
  • lideri olan bir ülkede yaşamak övünülecek bir durum değildir. onun yerine kollektif liderliğin savunulması lazım.
  • dünya liderleriyle telefonda konuşup külliyede ağırladığı dogrudur ..dünya liderimidir..bunu menbiç belirler eğer menbiç e girer abd yi ordan çıkarırsak ben dünya lideri olduğuna emin olacağım
  • alemlere diktatör olarak gönderilmiş ahir zaman haramzadesi.
  • beni seven dostlarım hepbir ağızdan bana he-manderlerse he-man olmuyorum. bizim kedi tekirde atılgan olmuyor.
  • dunyasi turkiye ve arap alemiyle sinirli insan soylemi.
  • bahsi geçen dünya orta dünya ise katıldığım önerme.

yok lan ne yüzüklerin efendisi orta doğudan bahsediyorum tabi...ama tr'de sayları 3-5 milyon kalmış insan dışına arap ülkelerinde de seveni kalmadı artık.