şükela:  tümü | bugün
  • baktı işler sarpa sarıyor, yenilgiyi kabul edeceğine son dakkada çekilir belki. hayal dünyası bizim değil mi?
  • nedense benim de içimde öyle bir his var. aşırı mı pollyannacılık oynuyorum nedir.
  • kesinlikle benim de aklıma gelen, kılıfına uydurup beratı ya da gökçeği sokarsa kandilimiz hayırlı olsun
  • allah çarpsın ki daha bir kaç saat önce aklımdan geçen durum. eğer erdoğan ilk turda %40 falan alırsa ikinci tura girmez çekilir mi acaba diye düşünüyordum. demek ki yalnız değilmişim.
  • yaparsa akıllıdır.ekonomik çöküşü başka birinin üzerine yıkıp bakın bunlar bu ülkeyi yönetemiyor derse, sonraki seçimde gene başta.
    olabilir dediğim olay.
  • seçimi de zaten bu yüzden yapıyor birisinin üstüne yıkacak olanları, halk isyan etsin seçime gidilsin 2019 yılının başlarında tekrar bir seçim sonra hoop başa. şöyle girer konuşmaya " yokluğumuzda ülkenin ne hale geldiğini hepimiz gördük, verilen vaatler yerine getirilemedi "vs .bu adamdan her şey beklenir.
  • daha dün gece yatarken aklıma gelen şeydir.
    yenilmektense, bir-iki parlak veda cümlesi kurup, kendini seçmenine alkışlatıp, sonra koltuğu devretmek daha akıllıca gelecektir.

edit: imla.
  • çekilecekse çekeriz alıştık... 17 yıldır çekiyoruz, seçim öncesi ne ki?
  • erken saatlerde uyanmanın beyin kimyasını bozduğu düşüncemi onaylar nitelikte girdiler görmemi sağlayan başlıktır. bunca optimizm patlamasının yanısıra, seçim ikinci tura kalırsa ve normal olmayan yollardan dahi %50'nin geçilemeyeceği anlaşılırsa, herhangi bir adayın çekilebileceği bir seçim bile kalmaz ortalıkta. haberlerde başka gündemler izliyor oluruz.