şükela:  tümü | bugün soru sor
  • en gelişmişi bulgaristan işte gerisini siz düşünün.

körler sağırlar birbirini ağarlar.
  • (bkz: ölüm grubu)
  • kktc cumhurbaskanini suyunuzu keseriz diye tehdit edip getirmedilerse bende bir sey bilmiyorum.

listeye bak aq zambiya cb var ahahha. kabile dansi yapsinlar toplasip.
  • aralarında en gelişmiş ülkenin bulgaristan olduğu 3. dünya ülkeleri listesidir. türkiye denen ülkenin dış siyasette aslında ne kadar yalnız olduğunun kanıtıdır.
  • dünya üzerinde sadece bu ülkelerin haritaları renklendirilse dünyanın refah, kalkınma, demokrasi, hukuk ve insan hakları standartlarının en yüksek mertebesini oluşturan kuşak ortaya çıkar. gerçi afrikada bulunan ülke sınırları tam biz çizerken değişebilir ama olsun.
  • kıskanç avrupalıların yer almadığı liste. çatlayın hulooooog.
  • komşulardan, ezeli ebedi dostlardan ve de afrika da beslediğimiz ülkelerden oluşan liste.

bosna hersek (başkanlık konseyi başkanı)
    bulgaristan
    gürcistan
    makedonya
    moldova
    sırbistan
    kosova
    pakistan
    kktc
    kırgızistan
    sudan
    gine
    zambiya
    gine bissau
    ekvator ginesi
    somali
    moritanya
    gabon
    çad
    cibuti
    katar emiri
    venezüella devlet başkanları ve cumhurbaşkanları şeklinde olan liste.

dosta korku düşmana güven.

edit kaynak: https://tr.sputniknews.com/…campaign=url_shortening

bir yazar üşenmemiş ne kadar önemli ülkeler olduğunu anlamamız için küçük bir çalışma yapmış
    (bkz: #78995818)
  • içlerinden sadece sırbistan devlet başkanının ülkesi dünya kupasına katılmıştır. bu gereksiz bilgi ne işimize yarayacak bilmiyorum.
  • azerbaycan,kazakistan gibi soydaşlarımızı göremediğimiz listedir. neden acaba?

edit: oğlum bana niye küfür ediyorsunuz ya hele biri soydaş dedim diye soyuma sopuma sövmüş oğlum hakkaten soydaşım lan kafkaslardan göçmüş benim dedeler.
  • beşiktaş’ın şampiyonlar ligi kurası da böyle çıkmıştı. şurada bizi sırbistan zorlayabilir sadece, o da belki.