şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: bu kadına haddini bildirin)

  oncelikle yukaridaki linkteki videoyu izleyiniz.

  amerikan baskaninin yaninda el pence duran bu adam basortulu kadina karsi nasil da aslan kesilip gurluyordu kursuden.

  muharrem ince'nin mensubu olduğu parti olan chp'nin de dahil olduğu güruhun temel kuraliydi başörtüsünün yasak olması. ama simdi muharrem ince ne diyor? kimsenin başörtüsüne karismayacagiz diyor.

  (bkz: başörtüsünü ister evinde tak ister devlette tak)

  nereden nereye geldiler. hadi bir desin bakalim yiyorsa kamuda başörtüsünü yasaklayacagiz diye. diyemez çünkü yemez. bu sekilde ancak cok dar bir seçmen kitlesine hitap edebilir. ama o daha fazlasını istiyor. boylelikle ne yapiyor? ıki yuzluluk yapiyor. aslinda chp tabi ki değişmedi. kafa aynı ama eli bağlı.

  ıste erdogan boyle terbiye etti bu solu. erdoganin nezdinde halk terbiye etti.erkek gibi parti zihniyetini muhafaza edip başörtüsüne yasak getireceğiz desene. neden iki yuzluluk yapiyorsun?
 • türk sağını tımar ettikten sonra gerçekleştirmiştir.
 • bunu söyleyen adamın seçmeni kaymakam kapılarında yardım dileniyor, çoğu yardım diye sadaka toplamasa acından ölür. kimi neyi terbiye etmişsin ? oğlum şunu anlayın artık, o foloş götünüzüde yırtsanız ne atatürkçülüğü, ne cumhuriyeti, ne laikliği yıkamayacaksınız. yarı tanrı yetkilerinide alsanız elinizden tek gelen a haberde birbirinizin s2ni okşayıp, zübüğünüzün miting masallarını dinleyip dinleyip 31 çekmek. atatürkçülük ve laiklik hala burada hala var. zübüğünüz öldükten ve tüm diktatörler gibi tarihin sktir edilmiş sayfalarına gönderildikten sonra bile bu ülke atatürk'ün kurduğu laik tc olarak kalacak. şu 15 senede yaptığınız tek şey sekülerleri bileylemek, öfkelendirmek, yobazları sıvazlayıp masallarla uyutmak. bu 16 senenin bedeli eninde sonunda olmayacak mı sanıyorsunuz ?
 • din düşmanlığını atatürk’ün gölgesine sığınarak yürüten laikçi siyasileri terbiye olmuş görünmek zorunda bırakmıştır diyelim biz ona.

  yoksa malum kuduzluğun ne boyutta olduğu ekşi sözlük’te apaçık ortadadır efendim.

  malumun ilanıdır.

  edit: dikkat etmemişim, kuduzlardan biri bizden önce damlamış bile.