şükela:  tümü | bugün soru sor
 • uluslarası basının türkiye yerine tercih ettiği kelime.

  suriye'de erdoğan'a daha çok yetki verilmeli mi?

  erdoğan'ın türkiyesi
 • çok da umurumuzdaydı yurt dışı basının kimi nasıl tanımladığının.

  bunların olayı bu zaten. bunlar ömrünü kendilerinden olmayanları ve emirlerine uymayanları bu tip hamlelerle sindirip imha etmeye adamışlar. erdoğan da bunların emirlerine uymayıp yollarına girmeyince adamı gömmek için türlü hamleler yapıyorlar.

  can dündar isimli terörist mesela amerika'da türkiye'yi konuşmanın ve yazmanın yasak olduğu, erdoğan'dan izin almadan kimsenin hareket edemediği bir yer olarak anlatıyor. kendisini de gerçekleri söylediği için hapsedilen ve bu uğurda sürgünde olan bir gazeteci olarak... bu tip ajanların da desteğiyle yurt dışı basın basıyor yaygarayı.

  son sözde, önünde el pençe divan durmayanları yeren ve imha eden ecnebiler, yıllardır olduğu gibi gene erdoğan'ın üzerine oynamaya devam ediyorlar. ama türk milleti bu numaraları yemiyor ve hep destek tam destek düsturuyla dik duran liderinin arkasında duruyor.

  siz ecnebi basının ne dediğini dikkate almaya devam edin. biz ise sinmeyen ve yılmayan vatan evlatları olarak bu devlet ve millet için dik durmaya devam edelim...
 • erdoğan's değil, erdoğan's turkey demişler. yani mcdonald's gibi değil bu. kel alaka başlık açmayın kardeşim.
 • (bkz: erdoğan'ınki)

  türkçe'si böyle olsa gerek.
 • her fırsatta amerika ile müttefik olduklarını belirten tayyipciğime neden böyle yapıyorlar anlamış değilim. çok ayıp ediyorlar.
 • tabi ki lan ak-itler neden zıplıyor buna anlamıyorum istediğiniz bu değil miydi? erdoğa'nin türkiye'si olsun kısaca saddam olsun esad olsun putin olsun kuzey korenin haşin tombiği olsun. öyle de oldu benim korkum kan dökmese bari ama hiç bir diktatör kan dökmeden rahat edemez.