şükela:  tümü | bugün
  • pkk'lı eli kanlı terörist grubu tarafından daha çocuk yaşında katledilen kahraman eren bülbül'ü okulu ve sınıfı unutmamış.

karnesini çıkarmışlar.

iyi ki varsın eren!

göz yaşartır.
  • çok güzel düşünülmüş, öğretmenlerine kendi adıma teşekkür ederim. iyi ki varsın eren, mekanın cennet olsun güzel çocuk!
  • böyle şeyleri görünce çok duygulanıyorum.
    ''ne güzel'' unutulmadın eren.
    iyi ki varsın eren.
  • 14 haziran 2019 cuma günü binlerce öğrenci karnesini aldı. ancak eren bülbül'ün annesi ayşe bülbül için her yıl bu gün buruk geçiyor.

11 ağustos 2017’de trabzon’un maçka kırsalında askerler ile pkk üyeleri arasında yaşanan çatışmada hayatını kaybeden eren bülbül, henüz 15 yaşındaydı. daha alacağı pek çok karne, yaşayacağı yaz tatilleri ve kutlayacağı doğum günleri vardı. eren bülbül’ün annesi ve sevenleri her yıl özellikle karne günü büyük bir burukluk hissediyorlar. bu yıl karne gününde eren bülbül’ün annesine verilmek üzere özel bir karne hazırlandı. karnenin verilmesiyle duygusal anlar yaşandı…

eren bülbül’ün annesine buruk geçen karne gününde bir hediye verildi. eren bülbül için özel bir karne hazırlanmıştı.

karnede yer alan detaylar herkesi duygulandırdı. çarşıbaşı anadolu lisesi tarafından hazırlanan karnede dersler kısmında vatan sevgisi, cesaret, vefa, çalışkanlık, saygı ve sadakat yazıldı. ders notları ise elbette 100’dü.

devamsızlık kısmında “aramızda” yazıldı. öğretmeninin öğrenci hakkındaki görüşü kısmına “iyi ki varsın eren” yazıldı.
  • essek kadar adamim. bakin samimi söylüyorum. ıncelerken beni duygulandirarak gözümden yaş gelmesine sebep olan karne.