• cunda'nin en guzel bari cielo'da dinledigim yetenekli muzisyen. bir müzik otoritesi degilim muhakkak fakat travis soylemesiyle benden tam not almistir.
  • popüler türk müziği ile ilgili olarak "dibi gördük, daha da gidilecek kötü yer kalmadı artık yükselmek zorunda" derdim hep.

tezimi, tek başına haklı çıkaran çalgıcıdır kendisi. dün akşam youtube kanalına yeni bir video ekleyip mutluluğumu, umudumu perçinlemiştir.

adam, "master of sound!"
  • her cuma iz performance sahnesinde dinlenebilecek yerli tash sultana. çok yaratıcı, yetenekli ve naif bir kişilik. yakında kendi parçaları ile spotify'da yer alacak efenim.
  • görükle bizon’da da ayda bir kere cumartesi geceleri çıkan benzersiz tarzıyla güzel zaman geçirmemizi sağlayan sanatçı. umarım güzel noktalara gelir.
  • reborn adlı albümü ile spotify listelerinde de arzı endam etmiştir. bu büyüleyici performansa 7/24 erişmek isteyenleri şöyle alalım.
  • yeni albümü reborn ile kulaklarımızın pasını silen, canlı performansı her zaman üst kalitede olan, naif insan, çok da sevdiğim bir arkadaşım. başarıların devamını dilerim bro !
  • müzik konusunda çok da yaratıcı olmadığını düşündüğüm ve ne yazık ki daha acısı nezaket sahibi olmaktan da oldukça uzak bi adam.
  • live looping yapan ve bu işin hakkıni veren kişidir. gerçekten saygı duyduğum birisidir.
    albüm çıkarmıştır. parçalarında sololarda kullandığı synth sesleri açıkçası beğenmedim. eminim çok özenmiştir o sesleri bulmak ve yaratmak için ancak kul ve reborn’da kullandığı solo sesler parçanın ruhuna uyduramadım. tabii ki bu müzik ve sanatçı o an onu ona yakıştırmıştır. neyse sonuçta işini severek yapan ve güzel yapan bir arkadaş. ayrıca burayı takip ettiğini biiyorum ve kendisine tavsiyem güzel analog bir synth(moog mother 32) alması ve lütfen ama lütfen daha profesyonel video klipler.
  • kendisinin müziğini daha iyi anlayan bir kitleye sahip olmasını dilediğim, yetenekli müzisyen.
  • yıllar evvel, sanırım 2013-2014 gibi istiklal'de korsan çıkmazında, korsan kafe'de canlı müzik yapardı. yayınladığı şarkıları gibi elektronik değildi tarzı, akustik pop, rock parçalar çalardı. hem sesi, hem gitarla ritim çalarken diğer yandan mızıkasıyla solo atması, hem de yaptığı ilginç şarkı geçişleriyle (nothing else matters'ı billie jean'e bağlaması gibi) istiklal'den geçenleri "ne oluyo burda yahu" dedirterek korsan çıkmazına döndürürdü. ben de kendisini böyle keşfederek uzun bir süre hafta sonlarında korsan kafenin müdavimi olmuştum. umarım keyfi yerindedir.
    ne diyelim, good old days...
hesabın var mı? giriş yap