şükela:  tümü | bugün
 • bildiğin holigan.
  solcu ayağına yatmıyor mu bi' de, alla etmeye.
  hafif cesareti olsa "aziz baba bizi bırakma" diye haykıracak ama maalesef işte.
  bir vesile ile yapması gereken şeyin kendisini yakmak olduğunu söylemiştim de "ayar" vermişti zat-ı şahaneme, şimdiki tavsiyem asit kuyusu çevresinde dolaşması, belki içine düşer de uykusundan uyanır.
  adam hem aziz yıldırım aşığı, hem de savaş karşıtı.
  ya şeytan, sen bilin.
 • sesi güzeldir. ince memed'i ve diğer grup yorum parçalarını güzel söyler.
 • yakın çevresine, kendisiyle sohbet imkanı bulanlara imrendiğim; binlerce yavşağın gürültü çıkardığı memlekette sesine ihtiyaç duyduklarımızdan olduğunu düşündüğüm güzel insan.

  http://twitter.com/erenegilmez
 • dolu dolu konuşan. konuşurken dolduran. takip edilesi, okunası, okutulası.
 • serdar akinan moderatörlüğündeki siyasal analiz programındaki derinlemesine ve isabetli yorumlarıyla göz dolduran, şimdilerin mızıkacısı.
 • http://www.mizikacilar.com/ sitesinde komplo teorisi falan yazan sol-ulusal vs türü birşeyci biri
 • hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım, gerçek fikri ne programı moderatörlerinden. kübra par bir bölümlük ya da geçici süre mi yoktu bilemiyorum ancak son izlediğim bölümünde olmaması kesinlikle sevindiriciydi ve daha izlenebilir kılmıştı. ilgimi çeken konu ve konuklarla yayınlanan bu programın çoğu bölümünü kübra par'ın triplerine ve boş konuşmalarına tahammül edemediğim için yarıda bıraktığımdan eren eğilmez hakkında da çok fikir sahibi olamasam da bilgili ve tarafsız gibi gözüküyor. fazlasını, bu ülke şartlarında bekleyemiyoruz zaten. lol.
 • gerçek fikrin ne adlı programında hekimlik mesleğini karalamaya çalışan fakat karşısındaki hekimlerin kendisinden daha akıllı olduğunu akıl edemeyen mahalle moderatörü.

  taciz iddiası

  ekleme : 3. dak. sonra başlıyor.
 • bu akşamki programında uzun dakikaları “che nutuk okudu mu”, “atatürk japonya’ya cami yaptırdı mı” şeklindeki benim şahsen hiç duymadığım; olması muhtemel görünmeyen ve gündemde bile olmayan “soruların” cevabının bulunmasına ayırması büyük bir hayalkırıklığıydı. akademisyen konuklarının da dediği gibi “orta okul seviyesinde tarih eğitimi almış insanlar bile bu sorulara cevap verebilir”. e o zaman neden dakikalarca bu soruları ekrana getiriyorsunuz? hedef kitle orta okul tarih eğitimi almamış insanlar mı? kafamda deli sorular. bunlar bile daha mantıklı sorular.
 • üç büyükler’in tarihi konuşuluyor bugün programında. üç konuk var. ama beşiktaş tarihçisi yok. netice olarak bir rozetin 6 yıl önce feda sezonunda kullanılıp kullanılmadığından emin olamadı, böylece de geçildi konu. 6 yıl önceyi bilmiyorsunuz tam olarak ama 116 yıllık çınarın bilinmeyenlerini anlatacağınızı iddia ediyorsunuz kj’de. e o zaman komik oluyor. zaplandı. bir şey anlatacağınızı iddia ediyorsanız seyirciye, bir zahmet onun uzmanını da getiriverin stüdyoya.