şükela:  tümü | bugün
  • can dündardan bir tane daha varmış, kendi ülkesinin çıkarını gözetmekten bu denli uzak, çıkar göz etmediği gibi de yetkisini kullanarak yabancı basına bilgi sızdıran; bu sızdırmayı da utanmadan sıkılmadan seks sonrası sigarasını içerken kameralar karşısında yapan bir adam eren erdem. buyurun videosu
    chp bu adamı tekrar seçime koymadı iyi ki, şimdi keyif sigarasını manzaralı hücresinde yakar.
    bu olayın bir benzeri homeland son sezonda oldu, iktidardaki başkandan kurtulmak için rusya ya bilgi sızdırdı senatör. sonra, başkan yüzüne tükürdü. hem gerçek hem mecazi anlamda.

edit:2014 yılında halk tvde şöyle konu konuşulmuş, bir yazar arkadaş koyun diye gönderdi.
    troll olmadığım için koyayım dedim: link
  • demek kendisine yurtdışına çıkma yasağı uygulanmasa gideceği yer fransa'ymış. aferin, yaratılışın sırrını çözdün eren erdem.
  • bu adamı mustafa kemal atatürk'ün partisinde milletvekili yapanlar utansın.
  • vatan hainliğinin normal aklı başında literatürü geçtim, ekşi sözlükte bile karşılığı ancak budur.
    tabi ki chp'li vekildir.
    şüphesiz ki düşünenler için ibret vardır.

(bkz: vatan haini olmak için tiyatro oynayan vekil)
  • içimizdeki truva atlarından bir tanesinin yaptığı ihanet. eminim ki bunun gibi onlarca hain var mecliste.
    hükümete muhalif olmak hain olmayı gerektirmemeli. işte bu yüzden ak parti 16 yıldır devleti yönetiyor.
  • türkiye hariç dünyanın hiçbir yerinde böyle bir davranışı gösterecek şahıs meclisin fotoğrafını dahi göremez. ancak bizde vekil oluyor.
  • bakın çok çok enteresan bilinmeyen numaralar servisini arıyor bu açıkça vatan hainliğidir, haaaiiin.
  • en baştan beri ısınamadığım, güven vermeyen bir tipti bu herif. asıl yüzünün ortaya çıkması isabet olmuş. bu, can dündar, ahmet şık, barış atay... bu familyaya asla güven duymuyorum. muhalif kesimin el üstünde tuttuğu bu heriflerin gerçek yüzlerinin bir bir ortaya çıkması beni çok mutlu ediyor açıkçası.
  • enis berberoğlu eren erdem ve daha niceleri.

ana hıyanet partisi.
  • ben ortada satmak falan göremiyorum. bu adam gerizekalı mı ki ülkesinin sırlarını yabancı servislere satarken çay, sigara içsin bir de herşeyi kayderttirsin kameralara.

sıradan bir vatandaş gibi koskoca miti arayıp bilgi alıyor. bu bilgiyi de adamlara söylüyor ve ülkesini satıyor öyle mi ? ee bu videoda eren erdem'e ihtiyaç yok ki. adamlar pekala bunu kendileri de yapabilirdi arayıp sorabilir ve öğrenebilirlerdi.