şükela:  tümü | bugün
  • eren holding'in bünyesindeki markaları % 70'lere varan indirimle satışa çıkardığı sanal çadırdır. çadırın kapanmasına, an itibari ile 2 gün 10 saat kalmıştır. eren holding'le bir alakam yok, maksat hizmet olsun.
    iyi alışverişler.

link de vereyim;
    http://www.sanalcadir.com/
  • insanlarla taşak geçen site. günlerdir geri sayım yapıp 3, 2, 1 diye donup kalan site. holdingmiş. pehh!
  • şuanda satışlar aktif fakat birkaç gün içinde kapanacak galiba. 80 tl ye lacoste ayakkabı almak mümkün fakat şuan çoğu ürün sömürülmüş. bunun dışında gönderilen bazı ürünlerin kullanılmış olduğu söyleniyor. geçen yıl iade edilen ürünlerin para iadesini bir ay sonra yapmışlar. böyle de bir sıkıntısı var. ama riske girip sipariş vermeye değer mi bence değer.
  • sms spamcısı firma. uzak durunuz.
  • 5 parça ürün sipariş edip 4 parça ürün teslim aldığım (!) (bkz: #55182748) firma.
  • 2 parça ürün sipariş verdim. 1'ini gönderdiler diğerinin stokta görünmediğini söylediler. bir de utanmadan satışına devam ettiler aynı ürünü anasını satayım. sordum dedim tamam ürün madem yok neden satışına devam ediyorsunuz dedim, temin edebiliriz hala araştırıyoruz dediler. tamam temin edemiyebilirsin burda sıkıntı yok.
    bari paramızı yolla ulan geri. eylül 12 de aldığım ürünlerden temin edilemeyenin parası bugün itibariyle halen hesabıma yatmış değil. herhangi bir yaptırımım olabilir mi ? avukat arkadaşlarlar eqlesin ve yeşillendirsin lütfen.
  • aldığım ürünü iade edeli neredeyse 2 ay olmasına rağmen hala ve her nasılsa bedelini bana geri ödemeyi becerememiş , beceriksiz organizasyon/firma. en sonunda kendilerine bağışlayacağım bu bedeli. sanırım bunu bekliyorlar. başka açıklaması olamaz. 1 karta bedel iadesi yapmak bu kadar zor değil çünkü. defalarca aramama ve her defasında detaylıca anlatmama rağmen sonuç yok. paramı hiç ettiler göz göre göre. aman efendim uzak durun aman deyim.
  • az evvel kampanya için açılışı olacakken geri sayım bittiği anda 3 günlük yeni bir geri sayım başlattı. osman baydemir: hassiktir diyoruz hassiktir!
  • aynı ürünleri outlet avm'lerde bulunan occasion (okazyon) mağazalarında bulabileceğiniz, bir sürü insan ile birlikte deneme yapamadan almak zorunda kalınan çadır. strese ve zaman kaybına değmez.
  • occasion magazalarinda 200 lira'ya alacağınız tişörtü 109 ila 119 lira'ya alacağınız çadır. aynı fiyat falan değil yani.