• eutf den sınıf arkadaşım belki grup arkadaşım, grup yorum solisti olduğunu mezun olduktan bir yıl sonra örendiğim, öylesine mütevazi kişilik.
  • grup yorum solisti. 2006 tarihli yıldızlar kuşandık ile birlikte grupta yer almıştır.
  • düşenlere'yi söylerken gözleri dolduran, grup yorum'un kadife sesli solisti. umarım bir gün kendisinden seher yeli kız'ı da dinleriz.
  • grup yorum solisti idi son bir iki aya kadar. sesi bayagi iyi. halen grup yorum'da mi bilmiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=aevk9hy98dq
  • gelen bilgilere göre son konserde sınavları olduğu için yer alamamıştır.

kendisine allah zihin açıklığı versin diyor, bir daha bizleri bu kadar merakta bırakmamasını diliyoruz.
  • son konserde goremedigimiz solist olmustur. ayrilmissa uzucudur...
  • grup yorum ile çıktığı ilk konser 2006 yeni melek gösteri merkezi konseridir. sesi hilmi yarayıcı'ya benzetildiğinden acaba playback mi yapıyor diye konuşulmuştu konser sırasında. hilmi cemoyu söylemek için sahneye geldiğinde; inan altın'a dönerek, eren olcay için ' nerden buldunuz bunu ' demişti. grup yorum'un yeni elemanı zannedilmesine rağmen 7 senelik bir geçmişi vardır. yalnız koro elemanı olmadan direkt soloya çıkmıştır. mesela şu an diğer solist selma başta korodaydı. tabii ki eren'in bu durumunda, o sırada özcan şenver'in gruptan ayrılmış olmasının da etkisi var.
  • naif adam sanki dünya yansa 'hımm nasıl da yanıyor' diye bakar gibi bi havası var. bu durum sanırım protest grupların erkek müzisyenlerinde kronik. ayrıca kendisine çok ciddi hislerim var. erencim, bak sen de doktorsun ben de. bugün yarın mezun oluyorum. bi düşün doktor anne babaya sahip çocuklarımız olur, ismini devrim ne bileyim yoldaş falan koyarız. düşün yani bi sen.ayrıca cemo'yu efsane söyler. hilmi falan geçiniz efenim mavzer mi diyor pavzer mi diyor belli değil.(bkz: hilmi yarayıcı)

http://www.youtube.com/…tqg-9aued4boe0wtbxx4b1c2exi
  • sesini çok beğendiğim grup yorum'un eski solisti. bu adamı dinlerken kafamda ne kadar takıntı varsa gidiyor sanki sesi rahatlatıyor gibi. çok seviyorum onu dinlemeyi.

dinlerken aklıma gelmişti geçenlerde acaba nerede ne yapıyor diye merak etmiştim. öyle biraz araştırdım kendi mesleğini yapıyormuş şu anda, doktormuş kısacası. merakımı gidermiş oldum. ama en önemlisi de mükemmel bir aurası var bana göre.
  • göz altına alınmıştı en son şu anki durumunu bilemiyorum. zorbalıklar ve baskı yasalarının yildiramayacagi koca bir yürek. ayrica (bkz: onur buldu)'ya inanılmaz benziyor.
hesabın var mı? giriş yap