şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1988 konya doğumlu atanamayan kıvanç tatlıtuğ. inadına aşk dizisinde atarlı abi rolünde boy gösterecek.
  • emin değilim ama sanırım kendisini dün karşıyaka çarşı'da gördüm. o atarlı abi bakışıyla çaktırmadan sağa sola bakarak iskeleden çarşı yönüne doğru yürüyordu. benzerlik olması mümkün ama, sanmıyorum pek.
  • şimdi imam hatip lisesi yapılan eski ümraniye namık kemal lisesi çıkışlıdır. az mahalle maçları yapmadık kendisiyle. oyunculuğunu pek beğenmesem de yolu açık olsun.
  • inadına aşk dizisindeki oyunculuğuna bayılıyorum bu arkadaşın. 88'li olduğu yazılmış ama daha büyük gösteriyor sanki. mimiklerini joseph morgan'a benzetiyorum fena halde, biraz kilo alırsa kendisi de benzeyebilir belki. gerçek hesabı mıdır bilmiyorum ancak şöyle bir twitter hesabı var ve ıssız yalnız öyle kendi halinde takılıyor.
  • inadına aşkda çınar barutçuyu oynayan oyuncu.

defnenin evinin olduğu bina bana çok yakın, daha çekimler başlamadan binada olanı biteni, çekim ekibini dikizliyorduk. setçilerle konuşuyorduk vb ne olacak ne bitecek dye. balkonlardan birinde bu vatandaşı gördüm, o zaman da üstü başı dağınıktı, setçi sandık. meğerse adam oyuncuymuş. sırf o kim bu kim ne oluyor ne çekiyorlar merakından diziyi izler oldum.
  • sarisinlara olan askimi tekrardan tetiklemis olan şahıs.
  • eski rapçi (bkz: mic neşter)
  • şaka mı lan bu? mic neşter ulan bu adam, nasıl ya?

2005 civarı underground rap ortamının en orjinal bir kac adamındandı kendisi. az önce youtube'da diziyle ilgili kücük bir konusma videosuna denk geldim. uzun süredir bir seye bu kadar sasırmamıstım sanırım.
  • 2015 yılında oynadığı bir öğrenci filminde kamera asistanı olduğum oyuncudur. sert yanını gösterebileceği rollerde daha iyi oynayacağını düşünüyordu. o filmde aşık bir adamı oynuyordu ve bundan o kadar da memnun değildi. zaten sonra da neden o tür roller istediğini bizzat anlattı inadına aşk adlı dizide. kıyafet değişimi sırasında yaptığımız bir sohbette eğer beklediği iş olursa bana ayakkabı alacağını söylemişti. sözünü tut eren vurdem!!