• bedelli askerlik yaptığı amasya'da, suratıyla para kazandığını ve güneşin kendisine zarar verdiğini öne sürüp hiç bir eğitime çıkmamış hiç bir mıntıkaya katılmamıştır.

ayrıca ne hikmetse diğer tüm askerler kamuflajla dolaşırken kendisi sürekli eşortman, terlikle dolaşmıştır. üstelik bu konudan rahatsız olan diğer bedelli askerlere küfür edip üstlerine yürümüş, linç edilmekten rütbeliler sayesinde kurtulmuştur. bu olaydan sonra askerliğini koruma altında tamamlamıştır.
  • yakışıklı falan olmayan karadeniz'de her 100 metrede bir benzerini görebileceğiniz kişi. ayrıca niye bilmiyorum bana aşırı itici bir karakteri varmış gibi geliyor.
  • kendisi amasya’daki askerlik görevi sırasında, hiç bir eğitime çıkmamış, mıntıka temizliği yapmamış, ictimalarda buna itiraz eden erlerin de üzerine yürümüştür. kendisine o günden sonra bir onbaşı tahsis edilmiş, son haftayı da bölükçe linç edilebilir gerekçesiyle revirde yatarak geçirmiştir. yemin törenini de küçücük bir yemekhanede yapıp herkesten önce fıymıştır.

kişisel ilişkilerini sonuna kadar kullanan ve oynadığı asker dizisinden mütevellit tsk personelinden iltimas gören bu şahıs, “21 gün güneş istirahatli” olmasına rağmen bütün instagram pozları da ne hikmetse güneş altındadır.
  • ne yakışıklı, ne sempatiktir bildiğin lazlara benzer. söz dizisinin karabatağıdır. orta halli bir oyuncudur. ünlü olmasaydı eğer dolmuşçu falan olurdu.
  • vampir olmasından şüphelenilen şu sıralar bedelli askerlik yapan az ünlü oyuncu. sözümona "güneşe çıkamaz" raporuyla askeriyede erler güneş altında eğitimdeyken, gölgelik yerde göstere göstere, bir yerlerini yaya yaya arz-ı endam etmektedir. ki gölgede dahi eğitime katılmamak için "spor yapamaz" raporu da bulundurmuş çıkınında. bunu gerçekten efendi gibi yapsan, kenarda köşende takılsan anlarım da, bayram değil seyran değil, al pacino askeriyede neden dolanıyor, hadi dolandı niye oradaki insanları kışkırtıyor..ben bu tip gibi oyuncuları cidden gülerek takip ediyorum ve bir iki dizide boy gösterip götlerinin kalkmasına da şaşırmıyorum. oyunculukla da bir ilgisi yok aslında, karaktersiz adam her yerde karaktersiz. umarım ilerde setlerde karşılaşırız. oyunculuk sanatının en canti erbaplarından, türk tiyatrosunun en değerlilerinden pek kıymetli müşfik kenter hocanın sözüyle bitirelim : "önce iyi bir insan olun çocuklar. sonra mesleğinizde başarılı olursunuz."

gölgede serinlemeye devam vampir kardeş, gün kaçıyor.
  • 2007'de hiphoplife.net'in düzenlediği freestyle yarışmasına katılmıştır ve youtube'dan kendisinin bulunduğu videoları sildirmiştir. biraz arayan hala videoları bulabilir. tuhaf tuhaf sesler çıkarıp bol küfürlü atışmalar yaptığı zamanlardan oyunculuğa adım atınca utanmış olsa gerek. geçmişinden kaçamazsın bedellide torpille yan gelip yatmış çakal seni*
  • kendisi hakkında yukarıda bahsedilenlerin eksiği yoktur fazlası da baya bi mevcuttur. 2000 kişinin üzerine yürümeye kalkan beyzademiz ne hikmettir ki gölgede bile eğitim yapamaz durumdaymış.

terhis günü dolabını boş tutmadığı için spor ayakkabıları da çöpe atılmış, askeriyeden terlikle çıkmış şeklinde duyumlarımız oldu.

ama asıl suç buna bu imkanları veren tsk yetkililerinde, ki her türlü cimer başvurusu zannediyorum yüzlerce insan tarafından yapıldı.
  • 1988 doğumlu olduğuna inanmak gerçekten zor. en az 10 yaş daha büyük gösteriyor.
  • instagram'da amasyada kral gibi askerlik yaptı dememle engeli basan kişi. gerçeklerle işi yok, onu devamlı övecek ergenlere ihtiyacı var.
    iticiliğin vücut bulmuş halidir. yazdıklarım zoruna gidiyorsa beni bulsun bi görüşelim kendisiyle..
  • köy kahvesinde pinekleyen köylü rollerini canladırmaya uygun.
hesabın var mı? giriş yap