şükela:  tümü | bugün
21 entry daha
  • kendisi lise sinifinda kolpa olarak taninirdi. rap yapardi ve bir iki aya bandrollü albümü cikacigina iddia ederdi. cikmadi. bir gün yolda gördüm dedi halic üniversitesinde tiyatro kazanmis. gercek olduguna inanmamistik.tiyatro ile ilgili tek yaptigi sey sinifta cep telefonu ile * kurtlar vadisi cekmekti.

simdi kendisiyle ilgili olumsuz elestirilerim ve görüslerim var ama ondan önce olumlu olan bir sey var. kendisini takdir ederim hayalleri olmayan insanlarla dolu bir siniftan ciktip hayallerinin pesine gittigi icin.

ama kendisini tanidigim icin hayallerinin pesinde giderken neler cevirmistir diye dusunmeden de edemiyorum.

lise yillarinda bir pitbullu vardi adi adolf’tu. hitler’in kavgam kitabini okurdu.

dindardi ama sirf gösteris.

bir kere türbedeydik, bilirsiniz türbeler gül kokar, gül suyu ile güzel kokmasi saglanir. bu arkadas bu gül kokusunun orada yatan kisi nedeniyle dogal olarak geldigini iddia etmisti. ben de hep merak ettim, gercekten kendi buna inaniyor muydu? yoksa benim gibi dindar olmayan birini mi ikna etmeye calisti ama sonunda olan sey ben de onun inandigi seye karsi negatif etki etti.

ha bir de sevgilisi oldugunu bildigi halde o kizla cikmaya baslamisti. kiz bizim siniftaydi, kizin sevgilisi bir üst sinifta ve o da arkadasimizdi. siz tahmin edin nasil bir karakter oldugunu.

keske aklima olumlu bir sey de gelse ve yazsam. tek aklima gelen, hayalleri olmayan insanlar arasinda hayalleri vardi.
1 entry daha