şükela:  tümü | bugün
 • bahçesi, binası, fiziksel özellikleri çok güzel okul.. ama günaydın dediğinizde bile gömleğinizn dışarıda olmasını ya da kesilmemiş saçınızı bahane ederek fırça atabilecek hocalara sahip..* her ne kadar çok iyi hocalar olsa da en güvendiğiniz insanlardan biri, ona güvenipte söylediğiniz bişeyi bütün hocalara yetiştirebilr.. ayrıca büyük ihtimalle müzik dersinde müzik dinlemenin yasak olduğu tek okul.. en güzel yönü okulda salak salak dolaşan 3 golden(bkz: kuçu)

  nerden baksan bi 3 , 3 buçuk yıl sonra gelen edit: en sevmediğim hocasını bile arada bi özler gibi olduğum, müdür yardımcısı ramiz şahin hakkındaki fikirlerimin büyük ölçüde değiştiği, haşim metin, sadettin ademoğlu, fethi engin* gibi insanlarla tanışmamı sağlayan, kantini boykot etti diye dayak yiyen lise öğrencilerinin haberlerini okudukça daha çok teşekkür ettiğim, şu an hayatımda olan en önemli insanlarla tanışmamı sağlayan, o koca kampüsünü bana evim gibi hissettiren okulum...
 • anadolu yakasindaki ilk isik okuludur.
  ayrica mezun oldugum okuldur.

  bunyesinde bulundurdugu inanilmaz tatli ogretmenler:
  (bkz: zeynep tekbas)
  (bkz: kadir emrah divanlioglu)
  (bkz: alkim koksal)
  (bkz: serkan celil nakay)
  (bkz: elife kose)
  (bkz: ihsan nuri karahan)

  yonetici kadrosundan bahsetmek bile istemiyorum. okulum hakkinda hatirladigim butun kotu anilarin altinda onlarin imzasi var. yine de yukarda saydigim dunya tatlisi ogretmenler, ogretmenden cok "arkadaslar" o okulu cekilir kilmislardir.
 • inşallah mezun olacağım okuldur.

  o dünya tatlısı öğretmenler arasına ahmet erkan bilmez nasıl girmemiştir, hayrettir.
 • sinan meydan hayranı okul. 2 yıl üst üste 29 ekim'de söyleşi yapmak için davet etmişlerdir.
 • ne ben sana ait olabildim, ne de sen bana,
  ne senle yapabildim ne de sensiz...

  hala önünden geçerken duygulandıran, anılarını hala içimde taşıdığım ve yıllar yıllar önce mezun olduğum okulum.
  değişen yönetici kadrosu ve öğretmenleri ile onu diğer özel okullardan ayıran niteliklerini tamamen kaybetmiş olduğunu görsem de, yine de belli bir kalitede olduğunu düşünüyorum hala.

  lise yılları başkaymış be azizim!