şükela:  tümü | bugün
 • dürüst ve kaliteli yazar.
 • bu yazar benim aşağıdaki entrymden etkilenerek şunu yazmış. helal olsun çok zeki bir çocuk.

  bizim entry su
  arkadaşlar ak parti genel merkezinden bir arkadaşım yeni aradı.

  muharrem ince ankara'da ysk önünden siyah bir vito tarafından kaçırılarak ak parti genel merkezine getirilmiş. şu anda -2. kat mescitte elleri kollari bağlı tutuyorlarmış. twiti de ağzıyla atmış arkadaşlar ağzından almışlar mesaj atmasın diye. birde öğlen namazından önce çıkartmaları gerekiyor mescit kalabalık olmadan.

  çakallar öğlen namazının kaç rekat olduğunu sormuşlar. bilirse bırakacaklarmış. oysa ki cumayı sormuyorlar özellikle yoksa her gün kıldığı yerden sorsalar şimdiye evindeydi başkanım.

  arkadaşlar bilenler varsa dm atsın twitterdan. başkanımıza sahip çıkalım.

  arkadaşın ise şu;

  nekadar doğru nekadar yanlış bilemiyorum ama bir hesaptan ; muharrem ince siyah vitolarla alınıp biryerlere kapatılmış. öncelikle inanmak istemedim. ama sonra aa, muharrem incenin açıklamasını ondan önce tweet attı. kafamız karışıyor.

  muharrem ince nin 12 deki açıklamasını beklemekten başka yapılacak birşey yok şuanda.çıkıp iki soruya cevap vermesi gerekiyor.

  1- dün gece neredeydi
  2-sessizliğin sebebi neydi (tehdit mi aldı ya da nedir)

  herşey şuanda muharrem ince nin nekadar cesur olacağına bağlı. ya herşey çıplaklığıyla açıklanacak. ya da bu seçim ikinci bir susurluk vakası olacak ve tarihin karanlık sayfaları arasına girecek
 • amın oğlu esteban.