şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: eretz israil)
  • sözlükte gördüğüm en güzel nikler listesine ilk üçten kesin girer bir nik, yazarı tanımıyorum.***
  • açık, net bir troll olduğunu kabullendiği için bazen entrilerine "bakin su yazdigim troll entry'si degil" (bkz: #21795839) şeklinde başlamayı borç bilen yazar. sağolsun.
  • dönüşüm geçirmiş de gelmiş resmen. shalom!
  • zoofili
  • zavallı insandır, dikkat çekmeye mi çalışıyodur yoksa aids olup son günleri olduğundan mı böyle davranmaktadır bilemedim.
  • sokaktaki adamdır. herhangi biridir, farkı yoktur... evet sokaklarda dolaşan hastalıklı bir zihniyete sahip olan milyonlarca sapık kişiden sadece biridir. bunu yazdıklarından çıkartabiliyoruz. zira hiç bir insan vaktini bu çeşit zırvalarla ilgi çekmek için harcamaz, kurgu olsa üşenir, boktan bir fikir der geçer. daha fazla olumlu ya da ironik açıdan bakamıyorum. entryleri ağır derecede zoofili ve pedofili içermektedir. yüzümü ekşiten, sözlüğü açtığıma lanet ettirendir.
  • #24634428 hakkında söylemek istediğim hemen hemen her şey benim sözlükten uçurulmama neden olacak şiddette bi kaç tanesi hariç. buyrun : deyer değil değer; kendisine değer veren, ailesine de değer verir; ailesine değer veren tüm insanlara değer verir. kişinin kendisiyle aynı görüşte olmayan insanlarla yaşayabilme, onları tolere edebilme, saygı duyabilme seviyesi onun insanlığının, insan olma kapasitesinin aynadaki yansımasıdır . (çok uzattım biliyorum kusura bakmayın , kötü bişeyler yazmamak için kastım bu kadar) yani; iyi ki senin gibi biri değilim, iyi ki aynaya bakınca senin gördüğünü görmüyorum