şükela:  tümü | bugün
  • tam anlamı ile şöyle birşey olsa gerek ergen atarı uygulamalı gösterim
  • "fazla atar göte batar" der bir ergen atasözü.
  • sözlükte bu aralar sıkça gördüğümüz ''formatı yırttım holey'' davranışında bulunan yazarların yaptığı hede
  • bugün karşılaştığım hadise. akabinde ergenin ağzını burnunu kırasım geldi.

50 milyon selfieye 50 milyon filtre yapıp bundan kazandığı 10 'like' ile kendini eşsiz bulan götümden çirkin ergen liselinin biri, üzerine aylarca emek verdiğim ve üniversitelerde kullanılması için uğraştığım, param olmadığı halde kullanıcı bulmak için facebookta reklam verdiğim ve şuan için herhangi bir kazancım olmayan bir projeye gelip de 'cok da önelmi ya sanki' yorumunu yapması üzerine tepem attı.

arkadaş kendince selfielerinden önemsiz bulduğu projeye ne kadar önemsiz olduğunu söylemek istemiş ve o kadar önemsiz bulmuş ki önemli kelimesini bile doğru düzgün yazamamış.

ayrıca hiç birşey üretmemesine rağmen, birşeyler yapmaya çalışanların emeğine saygısı olmayan insanlara olan sinirim bu sefer şahsıma karşı böyle bir saygısızlıkla iyice tavan yaptı. bu mal ülkede ergenler gibi malesef bir çok insan üreten insanın emeğini küçümsüyor verdiği emeğin karşılığını almaya çalışınca paragöz gibi bakıyor.

neyse konuya dönecek olursak, bende bu sinirle boş durmadım ama, yapıştırdım cevabı 'önelmi tabi .s.s slk' diyerekten. bakalım olayların gelişmesini heyecanla bekliyorum.

ps: screenshot
    http://imgur.com/dbqe7ia
    ps2: uygulama adi zerk android play storeda!