şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: enver arpalı)
  (bkz: mustafa dönmez) hapisteyken evladını kaybetti
  (bkz: fatih hilmioğlu) hapisteyken evladını kaybetti
  (bkz: ali tatar)

  (bkz: türkan saylan) "ergenekon operasyonu dahilinde 13 nisan 2009'da, oturduğu ev ve başkanlık ettiği çydd'nin çeşitli merkezlerinde aramalar yapılmış, bazı çydd yöneticileri göz altına alınmış, birçok bilgisayar ve belgeye el konulmuştur, son 17 yıldır meme kanseri hastası olan saylan, 18 mayıs 2009 tarihinde saat 04.45'te vefat etti. "

  (bkz: ilhan selçuk)"tedavi gördüğü amerikan hastanesi’nde vefat eden ilhan selçuk 14 ağustos 2009 tarihinden bu yana konuşma bozukluğu ve kısmi felç nedeniyle tedavi görüyordu. ilhan selçuk tedavisi nedeniyle, 11 mart 2010 tarihinde vefat eden kardeşi turhan selçuk’un cenazesine de katılamamıştı. selçuk, kardeşinin vefatından 102 gün sonra hayatını kaybetti.
  ilhan selçuk 21 mart 2008 tarihinde ergenekon soruşturmasının 5. dalga operasyonunda gözaltına alınmıştı. selçuk, silahlı terör örgütünün üst düzey yöneticisi olduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanıyordu."
 • en çok yıpranan kurum olarak tsk
 • bir örgüt yüzünden aklanmış bulunan başka bir örgütün mensupları.
 • hak ettikleri değeri geri almaya başlamışlardır.

  "balyoz ve askeri casusluk gibi fetö kumpas davalarından yıllarca cezaevinde yatan 20 general ve amiral, türk silahlı kuvvetleri'nin kritik birimlerine atandı.

  balyoz davasında tutuklanarak 13 yıl hapis cezası alan tümgeneral levent ergün, kadro unvanı korgeneral olan genelkurmay'ın beyni harekat başkanlığı'na getirildi."

  dipnot: nazlıgül daştanoğlu'ndan murat özenalp'e kaybettiğimiz değerleri unutmadık. ruhları şad olsun.