şükela:  tümü | bugün soru sor
 • odatv tarafından az evvel yayınlanan görüntüler.

  haber: https://odatv.com/…arar-goruntuleri-10041833_m.html

  video: https://youtu.be/scxo3xdxw-a

  edit: karar durusmasi öncesi baska bir durusmada söylenen son sözlerin de videosu geldi.
  link: https://youtu.be/5h1vjmid0gw
 • unutturulmaması gereken görüntüler.

  onca masum insan ağır hapis cezaları alırken yargılayanların "osmanım" dedikleri, atatürk'e "ingiliz piçi" diyen, tescilli katil osman yıldırım'ın beraatine özellikle dikkat ediniz. bu davaların savcısı olduklarını söyleyenleri unutmayınız. her "kandırıldık" diyene kanmayınız.

  ek: şurada gelecekte yayınlanacak bazı görüntülerden kesitler var. orada bir gizli tanık kısmı var ki çok mühim. akp-cemaat ortaklığının ortakları kimmiş daha iyi anlayabilirsiniz.
 • içim cız etti, izlemeden de kahroluyoduk ama çaresizliği izlemek çok kötü be. allah belanızı versin.
 • tuylerim urpererek izledim. hakli caresizlik icime isledi. tuncay ozkan' in, "bir gun adalet size de lazim olacak ve iste o zaman siz de yasayacaksiniz bunun aynisini." deyisi ve temmuz 2016 sonrasi... keske bu kisaslari boyle kisa bir sure araliginda yasayacagimiz kadar acimasiz bir donemden hic gecmeseydik. ki derken bile keskemden utaniyorum. bu denlisi cok acimasizca.
 • fetö ve ortağınının en güçlü olduğu dönemde fethullahçı çete dağıtılacak sloganları atan yurtseverlerin cesareti tarihe altın harfler yazılmıştır.

  tarihe not düşüyoruz, ergenekon davası uydurmadır.

  ergenekon davası'nda delil olarak kabul edilen unsurlara ait görüntülerdir, kurulan kumpas'ı tüm açıklığı ile deşifre etmektedir.

  "1 - ilki zir vadisi’nde bulunan bir mühimmat ile ilgili. bombanın adı “datasheet” okunuşu “detaşit”. zir vadisi’nde bulunan malzemenin içinde çıkan bu bomba türünü türk polisi tanımaz diyebilirsiniz. gerçekten de polisin bu bombayı aldığı eğitimle tanıması mümkün değil. ancak aşağıda izleyeceğiniz görüntülerde bu bombayı tanıma konusunda polisin zir vadisi kazısından sadece 2 gün önce amerikalı uzmanlardan eğitim aldığını bizzat polislerin ifadesi ile izleyeceksiniz.

  kaynak video 1

  2 - aşağıda izleyeceğiniz görüntülerde ise polis, amerikalı eğitmenlerine “abi” diye hitap ediyor. ve içlerinden biri cep telefonuyla mühimmatın görüntülerini çekiyor. bir diğer polis çeken polisi uyarıyor: “youtube’a bizden önce atmayın!”

  kaynak video 2

  3 - son görüntülerimiz ise zir vadisi’nde bizzat kazıların yapıldığı noktadan. kazıya tanık olan bir binbaşı ile bir başçavuşun konuşması. ikili arasında geçen konuşmadan hem bulunan malzemenin hem de kutularının “sıfır” olduğu anlaşılıyor. 7 ocak 2009 günü yapılan konuşmada yapılan tespit, bulunan mühimmatın henüz kar görmediği hatta hiç ıslanmadığı.

  sadece bir hafta önce ankara’da okulların kar nedeniyle tatil edildiği hatırlanırsa bu biraz garip bir durum. buradan hareketle iki asker malzemelerin “en fazla iki günlük” olduğu sonucuna varıyor.

  kaynak video 3"

  referans kaynak - kaynak 2 - kaynak 3
  dipnot: türkiye'nin yıllarca konuştuğu şema sahte çıktı
 • biz nasıl bir milletmişiz ki bu olaylar yaşanırken farkına varmamış, sesimizi gerektiği kadar çıkaramamışız diyerek, kendime hayıflanarak, kendimden utanarak izlediğim görüntülerdir.

  fetönün piç hukukçularına ve bu piçleri buraya getirenlere nasıl sesimizi çıkarmamış, sadece izlemişiz.. yazıklar olsun bizlere. resmen bir hukuk cinneti yaşanmış
 • bu görüntüler ülkesini satanlara ibret olsun. nasıl ki fethullahçı çete dağıtılacak dendiğinde adaletin tecelli edeceğini biliyorduk, bugün kendini ülkenin sahibi sananları da gün gelince adaletin önüne çıkartacağız!
 • unutulmamalı...
  unutturulmamalı..
  her zaman hatirlanmali...
  yillarca bosu bosuna yatan vatanseverler yaşadıkları hukuksuzluklar,zulümler,türkan saylan,ali tatar,kuddusi okkır,kaşif kozinoğlu,ilhan selçuk...

  aklıma geldikçe yüreğim daralıyor,kalbim sıkışıyor...
 • dün de bugün de o fettullah gülen denen gavata kim 1 gram sevgi beslediyse onun ben yedi sulalesini .....
  kim aliniyorsada o alinsin
 • bu kararları veren hakim, savcı ve diğer çete üyelerinin ortakları, halen türkiye cumhuriyeti'nin yasama, yürütme, yargı organlarında hüküm sürmeye devam etmekteler. hiçbir şey bitmiş ve kazanılmış değil.

  bu teröristlerin, şerefsiz ortaklarına da diyeceğim şudur;

  diri diri mezara gömdüğünüz, en güzel ve verimli yıllarını hiç yere harcadığınız, ailelerini darmadağın ettiğiniz o insanları düşündükçe, suratlarınızı gözümün önüne bile getirmekten imtina ediyorum. çünkü tiksinti veriyor, midemi bulandırıyorsunuz.