şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izleme gereği bile duymadım . ilker başbuğ sanık , şemdin sakık tanık!!!!!!!!!!
  yanlış yere bakıyorsunuz . cia ya bakacaksınız . o fetocuydu bu pkk lıydı yok şu oydu . hepsi cia ydı
 • türk ordusunun eski genelkurmay başkanının , vatansever türk subaylarının ve aydınlarının yargılandığı düzmece davanın gizli tanık görüntüleri yayınlandı.

  gizli tanıklardan biri yıllarca terör örgütü yöneticiliğini yapmış şemdin sakık.

  diğeri danıştay saldırısının faillerinden osman yıldırım.
 • bu ülkede çok değil, 10 sene önce olanları herkes unutmuş gibi davranıyor. teröristler tarafından yargılanan bu adam genelkurmay başkanı. sokaktaki sivil değil. türk ordusunun başındaki adam yani. türk, ordu, komutan.
  kendi ülkesinde teröristlerce yargılandı.

  chp milletvekili veli ağbaba güzel bir derleme hazırlatmış.

  çomarların 30 saniye izleyemediği video
 • şimdilerde hoşuna gitmeyen herkesi terörist diye yaftalayan eski cemaatçilerin 'kandırıldık' diyip reddettiği görüntüler. biz bunları söylerken, 'bakın akp gülen cemaatiyle bir oldu pkk ile oslo' da görüşmeler yapıyor, atatürkçü subayları ordudan uzaklaştırıp kendi adamlarını yerleştiriyor' derken duymazdan geliyorlardı şerefsizler. 'cemaatle birlikte kadrolaşıyorlar, teröristlerle masaya oturuyorlar' diyenleri hapse attılar, 'analar ağlasın istiyorlar' diye kötülediler. aynı haysiyetsiz adamlar şimdi herkesten vatansever geçiniyor.

  açın bakın köpekler, bakanlarınızın, başbakanlarınızın, cumhurbaşkanlarınızın açıklamaları, görüşmeleri her şey arşivlerde duruyor. onlara da montaj diyeceksiniz değil mi? hani stadyumlarda başbakanınızın gülen'e aşk şarkıları söylediği görüntüler, muhalif gazeteciler ergenekon dümeniyle hapse atılırken 'ben bu davanın savcısıyım' açıklamaları hep yalan haber değil mi?

  hah, işte siz şimdi fetö dediğiniz yavşakların kucağında zıplarken de, barzaniyle el ele türkü söylerken de biz bunlara orospu çocuğu diyorduk.
 • vatana ihanetin birçok görüntüsünden bir tanesi. ne yazık ki çomarlar hâlâ anlayamadı. zaten onların vatana, namusa, şerefe ihtiyaçları yok. o yüzden bu kavramlardan uzak kalsalar da fark etmiyor.
 • gizli tanigin semdin sakik oldugunu,osman yıldırim oldugunu acaba bugün devletin başındaki kisiler o dönem bilmiyor muydu?belirtilen dönemde amerikanın talimatı ile büyük ortadoğu projesini gerceklestirmek amacıyla açılım baslatılıp,pkk-fetö ittifakina türkiye devletide katılmıstır.bu amacla askeriye,polis,hukuk,egitim gibi alanlarda bu ittifak örgütlenmistir.ancak fetö hükümetide ele gecirip tam anlamiyla devlete sahip olmak isteyince aman koltuk gidiyor diyen hükümetimiz birden fetö ve pkkya karşi uyanik hale gelmis savaşmaya başlamıştır.ancak olan olmus türkiyenin hayati önem arzeden kurumlarının içi boşaltılmıştır.türkiyenin aşiret devleti gibi yönetilmesini isteyen,cumhuriyet ve atatürk karsiti olan abd bu amaçla türkiyede askeriye,hukuk ve egitimin icini boşaltmistir.ergenekon ve balyoz süreclerinde türk neferlerini içeri tikan pkkdır.bu dönemde ergenekon ,balyoz diye zırlayan vay memleketi ne hale getirmisler diye bağrışanlar bugunkü pkk-fetö ve iktidar yardakciları idi.çünkü atatürk,cumhuriyet ve türklük ile hesabiniz vardi.düsmanımın düşmanı bizim dostumuzdur diyerek abd ve avrupa ile ortak çalıştınız.bugün bir milliyetçi havalara girmeniz,bahçeli ile ortaklik yapmaya çalişmanızın nedenide üzerinizdeki bu lekeyi temizlemeye çalismak amaciyladir.
 • gerçek yargılaması başladığında sadece küçük kanıtlar olacak görüntülerdir.

  yargı bağımsız ayağıyla yargının her yaptığı "karışamayız" denecek şeyler değildir.
  bugün bodrum hakimi bir zat kalkıp ege adalarının yunanistan'a ait olduğuna dair karar alsa, ya da ne bileyim kurtuluş savaşında yunan ordusuna karşı savaş suçu işledik diye bir karar alsa bunun adalet bakanı, hsyk'sı, hükümeti öyle oturup da " karışamıyoruz yargı bağımsız" mı der?
  dolayısıyla ergenokon kumpasında vatana ihanet edenler zamanı gelince öyle bir yargılanacaktır ki bu videolar küçük kanıt parçaları olarak kalacaktır.
  öyle kenan evren'in yargılanması gibi tiyatro da olmayacaktır.
  rahmetli kuddusi okkır'ın, kaşif kozinoğlu'nun, muzaffer tekin'in ve daha bir çok sivil asker vatan evladının kanları yerde kalmayacak
  çok yakında.
 • malumun ilanıdır.