• hala varlığını iddia eden kim varsa koşulsuz şartsız fethullahçıdır.

ek: yine toplanmış fethullahçı yavşaklar.
  • abd hizmetkarı fethullahçı tipitiplerin derin devlette egemen olabilmek için yalanın çölünde ürettikleri hayali örgüt. aslında bu kadar tezgaha gerek yoktu, evet derin devlette taşeronun grubun değişme vakti gelmişti ama bu devir teslimin medyada bu kadar yer alması memleketin aleyhine oldu.

unutulmamalıdır ki yaklaşık 10 yılda bir olur böyle operasyonlar. patron değişmez, işbirlikçiler ise sürekli değişir.
    bir dahaki operasyon da elbet fethullahçılara yönelik olacaktır. abartılacak ve şaşılacak bir durum yoktur. rahat olun yani.

(bkz: ülkücüler out fethullahçılar in)
  • maklubeciler hâlâ umut dolu anlaşılan.sümüğünüzü akıtarak ağlamaya, don koklamaya devam edeceksiniz daha.türkiye cumhuriyeti'nin sigortası olan türk silahlı kuvvetleri'ni, kandırıldık diyen ümmetçilerle bitirdiniz.şerefli türk subaylarına iftira attınız.hapiste iftiralara maruz kalınca onuruna yediremeyip intihar edenler,hastalıktan ölenler oldu.fetullahçı itler gibi de şişme botlarla kaçmadılar,yurtdışında görevde olanlar bile dava sürecinde yargılanmak üzere ülkeye döndü.ali tatar'ın, namusuna göz diktiğiniz,dil uzattığınız nazlıgül daştanoğlu'nun ruhu peşinizi bırakmayacak.kansız,haysiyetsiz şerefsizler. burda gelip entry giren ama ülkeye giremeyen fetullahçı köpeklerin de cibiliyetini sikeyim.sinsi, propagandacı yavşaklar.
  • ergenekon kumpas değildi diyenler cahil değiller, yalan söylüyorlar. çünkü öyle olmalı bence yoksa bu cahillikle bu kadar yaşamaları zor.

çetin doğan itiraf ediyormuş, inkar etmiyormuş. ulan ülkenin işgale uğraması durumunda yapılacak olan her ülkenin yaptığı varsayımsal senaryoyu adam neden inkar etsin. bunu okuyunca bana bi gülme geliyor çünkü bu adam asker ve işi bu. bazılarına göre bu örgüt delili sayılıyor vay aq çetin doğan paşa saf biri olduğundan kendini ifşalıyor demekki. zaten balyoz, kumpas davaları içinde en uydurma olanı. arif doğandan sonrasını okumasaydım keşke.
  • "...genelkurmay’ın, ergenekon davasını yürüten mahkemeye gönderdiği hard disklerle ilgili hazırlanan rapordaki bir belgede, aydınlık ve jeopolitik gibi ulusalcı dergilerin maddi destekle güçlü bir konuma taşınması isteniyor. 4 mayıs 2007 tarihli belgede sözkonusu yayın organlarına çok sayıda abone yapılması, ilan ve reklam verilmesi, çıkaracakları kitap ve dergilerin alınması talep ediliyor."

şu haberin ve özellikle görünmez bakınızla belirttiğim cümlelerin zaman gazetesinde kullanılması ironi değil de nedir?

devran dönünce cemaatçiler de darbeden tutuklanmazsa iyi... (o zaman ortaya çıkarılan örgütün adı etö değil de fetö olabilir)
  • yıl olmuş 2011, hala delil toplanan, hala mahkemesi devam eden, ilgili ilgisiz herkesin aparılarak, bir silivri’ye bir hasdal’a, bir silivri’ye bir hasdal’a oyununun oynandığı, yüzlerce üst subay, gazeteci, işadamı, politikacı, ne kadar hükümet muhalifi varsa üyesi olduğu iddia edilen ve ne hikmetse basiretsiz, beceriksiz, iş bilmezlerin bir araya geldiği ama aslında olmayan, yaratılmaya çalışılan bir garip örgüt.
  • gerçek terör örgütlerini bırakıp uydurmalarla uğraşan cemaat köpeklerinin yarattığı travmanın ismi artık bu..

asıl düşmanlarını yerine devletin tüm kaynaklarını kendi askerini , kendi siyasetçisini ve kendi gazetecisini dinlemeye,izlemeye ayıran içimizdeki hainlerin son numarası..

bari bugun yapmayın artık bu rezilliği...
  • trajik bir gülmece olduğunu düşünüyorum günden güne. hatta kendisiyle ilgili, en kisa zamanda takimi toplamayi ve alternatifler üretmeyi planliyorum. hani, üç beş arkadaş gelsek bir araya, o tarih senin, bu efsane benim atsak tutsak, en sonunda bir fantastik rol piyesi senaryosu kotarsak(ki, bu terör örgütü safsatasını üretenlere bin basacak uzman frp'ci yüz kişiyi şak diye bulmam işten değil), sonra saliversek acik denizlere. adına da "damdanakan örgütü" desek, adını bildiğimiz herkesi eklesek bu listeye, her türlü olayla direkt ya da dolaylı bağlantı kursak, birkaç pdf dosyasıyla da, dörbe günlüğü tuttursak. dikkat ediniz, işi ciddiye alıp çözülmesi daha karmaşık bir yapı olan pdf önerdim bu planlar, proğramlar için. hatta dörbe planlarını formulize ederek bir güzel excel chart hazirlayabiliriz gibime geliyor. bunu yapabilecek kişileri de taniyorum lanet olsun ki. sonracima gelsin tek tusta darbe organizasyonu...(bukkadar pratik yani)

tüm bu dökümanları da, her yeri açıklarla dolu maykrosoft ürünlerini kullanan tüm devletimin resmi dairelerindeki kilit kişilerin mail adreslerine mail atsak(hatta bir kişiye atsak yeter. forward manyakları bu işi bizim yerimize kısa sürede halleder. hem anonim olur bizim mail. iyi bişi) internet suçlarına girdiği için, hacking işleminden ve türevlerinden bahsetmiyorum. ha, meksika'da bir tanıdık bulup, oradan hallettirebiliriz ama ilk etapta hareketin ulusal kalmasında yarar var.

sonra da bulduğumuz tüm gazetecilere bu dökümanları sızdırsak ve tüm bu eylemlerden sonra suçlayanları suçlasak, kim ne diyebilir ki?

işte, bu terör örgütü böyle de hendmeyd bir şeydir kanımca. kısaca pabucumun örgütüdür. hatta ortada bir örgüt olduğu çok şüpheli olduğuna göre, olsa olsa pabucumun örgüsüdür. iki ters bir düz. adeta zeki müren kirpiği...
  • şakirtlerin ısrarla var etmeye çalıştıkları sözde örgüt.

edit: imla
  • fetö tarafından uydurulmuş örgüt adıdır.

derin natocuların, avrasyacıları tasfiye etmek için uydurduğu ve onlarca masumun kanına girildiği dev bir kumpastır.

aksini iddia eden fetöcüdür.
hesabın var mı? giriş yap