şükela:  tümü | bugün
 • evrim konferansı için anadolu üniversitesine gelen bilim adamı . konferans 4 kişi tarafından yürütüldü fakat , aktarımlar sırasında en yüksek seviye ergi deniz özsoy'a aitti. ve sonunda antropoloji alanında sorduğum soruya antropolog bayan cevap veremezken , kendisi verdiği cevaptaki bilgi ve istatistiki analizlerle beni tatmin etti.
 • aslen mat cilalı şaklabanlık olarak nitelendirebileceğimiz sansürsüz programında bilgisinden öte anlatım becerisine şahit olduktan sonra, (bkz: evrim bilim ve eğitim sempozyumu 2009)'a katılamadığı için bizi üzmüştür. ayrıca bilimsel konuları uzmanlarından öğrenmenin keyfini yeniden hatırlatmıştır.
 • bu insan lisans öğrenimi sırasında,bu öğretim ve öğreticileri de aynı şekilde sorgulayıp okula yıllarca ara vererek istatistikten tutun fiziğe kimyaya matematiğe antropolojiye felsefeye kadar kendini vermiş,her şeyi okuma öğrenme azmiyle kafasındakileri oturtmuş ve az şey bilip çok şey konuşmak yerine en olması gerekeni yapıp çok şey bilip de konuşmaktadır,helal olsundur kendisine. sansürsüz programı kendisi için olsa olsa küçücük bi şov programıdır,sunulan kişi karşısında.
 • bugün gördük ki kendisinde peygamber sabrı varmış. evrimi gayet açık ve net anlatıyor. ve çıldırtıcı* sorulara gayet sakin cevap veriyor. bravo.
 • sansürsüz programında, bi profösörün, benim araştırmalarıma göre adem dinazorların zamanında yaşıyordu ve dinazorlarla kapışabilmesi için otuz metre olması gerekiyordu dediğini derste de anlatıp üzerine şunu söylemiştir;

  "peki ben çok merak ediyorum;
  o zaman incir yaprağı kaç metreydi? "
 • bugün kendisinin yerinde ben olsaydım ve o sorulara maruz kalsaydım arabeskcilerin kimse beni anlamiyor serzenisiile boynumu bükerdim sanırım. ama kendisinin maşallahı var. dizel motor gibi, konuştukça açıldı.

  insanın bilmesi ve bildiği konuya hakim olarak konuşmasının güzelliğini gösteriyor izleyenlere.
 • cevaplarında bir miktar da kimyasal termodinamik bilgisi kullansa, ortada hiçbir tartışma bırakmayacak, sağlam hitabetli bilim insanı.
 • ulan bu adamın dersine girmek için sil baştan üniversite okurum. nasıl cevap veriyor, nasıl ayar veriyor. ağlamak istiyorum sayın seyirciler. saygılar.
 • ilk fırsatta kendine bir web sayfası yapmasını tavsiye edeceğim akademik kişi. eğer varsa da googlea falan mail atsın birşey yapsın ne bileyim işte. adını googlelayınca karşıma çıkan ilk sonuç hayli üzücü. malum çevrenin internette yaptığı propaganda çöplüğünün bolluğu görülünce bizim akademimizin de halkla iletişim zaafı daha problematik oluyor. evrimi anneye anlatır gibi anlatan türkçe siteler var evet ama yine de yetmiyor isterse başka yerlerde yayınlanmış yazılarını burda toplasın ister blog gibi hiç fark etmez.
 • harun yahya ve tayfasının bilimden nasıl fersah fersah uzak olduğunu televizyonda göstererek gece gece gönülleri fethetmiştir.