• kelimesi kelimesine olmasa da söyle bir muhabet geçti adnancılarla.

-bir ara fosil sunamıyorlar. böyle bir şey yok
    -var. sikimalaform bilir misiniz.
    -evet çok mükemmel bir canlı. ama bir ara form değil.
    -değil tabi çünkü böyle bir form yok kafamdan uydurdum şimdi. hahaha

sonra sunucu ilahiyatçı amcaya geçti.

ek: şimdi bir yanlış anlaşılma olmasın. sikimalaform'u ben koydum kendisi daha değişik bir şey demişti. zaten kelimesi kelimesine hatırlamadığım dediğim kısım o kısımdı.
  • bu gece yayınlanan bir tartışma programında adnan hocacılara bir fosil adı sordu ve bunu biliyor musunuz diye sordu. adnan hocacılar evet biliyoruz dediğinde ise "nasıl biliyorsunuz onu ben şimdi uydurdum" dedi. ahahah süper yedi adamları.
  • turan güven: başkalarının elde ettiği bilimsel verileri kullanarak onların papağanlığını yapmayın.

ergi deniz özsoy: yerçekimi kanununu siz mi buldunuz? siz şimdi newton'un papağanlığını mı yapmış oluyorsunuz?

turan güven: yaa eee şimdi kdhfs... *
  • "amfibiği laborutavarda balığa çevirsene hadi, çevirsine" diyen adama, "sen ışık hızına çıksana hadi" dedi. eheh müthiş adam.
  • sansürsüz programında, bi profösörün, benim araştırmalarıma göre adem dinazorların zamanında yaşıyordu ve dinazorlarla kapışabilmesi için otuz metre olması gerekiyordu dediğini derste de anlatıp üzerine şunu söylemiştir;

"peki ben çok merak ediyorum;
    o zaman incir yaprağı kaç metreydi? "
  • deniz ozsoy: ya sen biyoloji dersinde hucreyi, meydana geli$ini bilimsel olarak nasil anlatiyorsun, bir soyle bize?
    turan guven: mukemmel oldugu soyluyorum, anlatiyorum yani.
    deniz ozsoy: [tepkisi "oha!" duzeyinde oluyor ki bence hakli yani.] abi boyle mukemmel, yaki$ikli mitokondri falan diye biyoloji anlatilir mi ya?

deniz bey yaki$ikli mitokondri ayari ile oscari kapmi$tir bence.

tarti$ma uslubunu da cok iyi bilir de, 10 ya$indaki bebe kafasina sahip adamlarla tarti$tirilacak bir durumda kalinca $alteri atiyor i$te.
  • "ahtapotun kusursuz olduğunu nereden biliyorsun? sana mı söyledi ahtapot ben mükemmelim diye"
    bir anda tanıdık , o anda sevdik kendisini..
  • sonunda sunucuya da ayarını vermiştir:
    s: profesörlersiniz diye karışmıyorum doğruyu bulursunuz diye ama...
    e.d.ö: biz doğruyu 150 yıl önce bulduk.
  • dünya televizyon tarihine geçecek gelmiş geçmiş en büyük sazan.avi'lerden birini gerçekleştirmiş muhteşem insan. 10 puan 10 puan 10 puan.
  • katıldığı programda, sunucusundan konuğuna kadar muhatap bırakıldığı kimseye kafa göz dalmadığı, ana avrat sövmediği için peygamber sabrını takdir edilesi aşmış bilimadamı. üslubuna diyecek yok.

adamın eli gözü seğirmeye başladı daha anlatmaya çalışıyor. okulda gördüğüm yerde elini sıkacağım.
hesabın var mı? giriş yap