şükela:  tümü | bugün
3528 entry daha
 • fenerbahçe taraftarlarınca önce o küfür etti şeklinde yüklenilen, ülkenin en başarılı yerli antrenörü. burada ergin ataman savunmayacağım, özellike galatasaray’ın başındayken yaptıklarıyla gerginliğin tırmanmasında rolü büyük. fenerbahçe taraftarlarıyla veya camiasıyla arasının düzelme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum, özellikle final four finalinden sonra.

  fenerbahçelilerin yaptığı önce o küfür etti argümanı ise final maçında belki doğrudur ancak yarı final maçı sonrasında ergin ataman’ın güzel mesajlarla dolu demeci esnasında fenerbahçe tribünlerinde gelen küfürlü tezahüratları konuşmamak iki yüzlülüktür. eğer önce küfür etti denilecekse önce fenerbahçe taraftarı küfür etmiştir.

  röpörtaj ve tribünlerden gelen küfürlü tezahüratlar
 • çoğu kişi benzetiyor ama fatih terim ile benzer insanlar değil. ergin ataman avrupa'da, türk telekom'da, beşiktaş'ta, galatasaray'da ve en son anadolu efes'te çalışmış başarılı bir antrenör. kısıtlı imkanlarla başarıyı yakalayabiliyor. fatih terim ise vereceksin pahalı transferleri, hakem desteğini anca öyle şampiyon olur. sırp obra'ya karşı ergin favorimdir. helal sana!
 • taraftar ile diyaloğu kasıtlı olarak yükseltmiş ve tepkiyi çekebilecek birçok oyuncusu varken tüm tepkiyi ve nefreti üzerine çekmiş, oyuncularının rahat bir oyun oynamasını sağlayarak seride öne geçmiştir.
  taraftar larkin e micic e özel olarak bilenip gelebilirdi. daha önce birçok maçta fenerbahçe seyircisi ufak bir alev ve bir oyuncunun yaptığı ters hareket ile canlanıp takımı da canlandırıp maçı aldirmisligi geriden gelmişligi vardır. bunu bilip bu gerginliği kullanması çok önemliydi.
  maçlarda kazanılır kaybedilir ayrı konudur.
  fakat bu tarz küçük ayrıntılar çok şey katar. takım olarak iyi oyuncuların eline bakıyor. çok özel bir oyun planı yok ama bu adamları bir araya getirip sezon sonuna kadar sağlıklı tutmak da bir başarıdır.
  kutlamak gerekir.
 • beşiktaşlıyım ama ergin ataman’ın hep hakkını verdim. anlamadığım şey bu balık hafızalı malların ergin ataman’ın fetöspor’dan ayrılma sürecini yok sayması. adamı kovmaktan beter ettiniz. ultrasucuk’la ters düştü şimdi bağrınıza basıyorsunuz. hayırdır omurgasızlar?

  ergin ataman ve obra’nın koçluğunu sorgulayan embesildir. karakterlerini eleştirebilirsiniz ama koçluklarına laf ederseniz taş olursunuz.
 • semih özsoy’un 18.06.2019 toplantısında ağzına geleni sıraladığı , datome’ye ambulans gelmemesini bile kendisine bağladığı koç.

  fenerbahçe yönetimi her başarısızlıkta bir suçlu bulup, mağdura yatması kendisine zarar verir.

  en nefret edilesi şey basket seyircisinin fanatikleşmesi ve futbol seyircisine dönmesidir . ali koç yönetimi şu anda bunu yapıyor yazık.

  tanım : gelmiş geçmiş en başarılı türk koç
 • ülker sports arena'da ülkerspor tokatlamasıyla ünlenmiş türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi koçu.

  imparator.
 • türk basketbolunun fatih terim'idir.
 • fenerbahçe, karşıyaka, gs ve beşiktaş taraftarından küfür yemeyi başaran basketbolun yüz karası.

  https://twitter.com/…tatus/1140985989088854016?s=19

  bazı şeyler tesadüf değildir.

  ayrıca sürekli rezil olmasıyla meşhurdur. şöyle yapacağız kazanacağız vs tweet atar ama başını alır. bu yüzden hesabını kapatmış.
 • galatasaraylıların genişliğini gözler önüne seren hoca. 2 sene önce götüne teneke bağlayıp takımlarından göndermemişler gibi gelip burada ballandıra ballandıra yalıyorlar.

  madem o kadar seviyordunuz ultraslan adamı itin götüne sokarken neden arkasında durmadınız lan? adama resmen savaş açmıştı sizin sucukçular. noldu yaşanmadı mı bunlar? kendi tarihinizi bilmiyor musunuz?

  demek ki fatih terim 1 sene başarısız olsa onu da tt arenada 50 bin kişi küfür ederek göndereceksiniz.

  gerçi şimdi düşündüm de o zamanlar fenerbahçe avrupa şampiyonu olduğu için basketbol kötüydü euroleague de önemsiz kupaydı onlar için. rüzgara göre şekil alan bir taraftar grubu için normal hareketler.

  edit: hala daha fenerbahçe avrupa şampiyonu olunca bütçeyi falan düşürüp basketbola küsmemişler gibi konuşuyorlar. 6 senede 5 kere final four yapıp ligde 4 kere şampiyon olmuşuz. bu sene 5. şampiyonluk gelecek ligde. hala daha üstten üstten konuşup kuyruğu dik tutmaya çalışıyorlar. basketbolu beğenmezken fenerbahçe yenilecek diye maç kaçırmaz oldular. yeminle çok gülüyorum.
 • çoğu antrenör gibi iyi bir kadroyla iyi işler çıkaran bir antrenör. bu sezonki efes kadrosuna oynattığı oyunu tebrik etmekten başka bir şey yapılamaz. iyi de motive ediyor takımı. ayrıca fenerbahçe taraftarının da artık bu adamla uğraşmayı bırakması gerekiyor. övündüğümüz basketbol taraftarı profiline uymuyor çünkü.

  ve fakat bu adamda ciddi bir fenerbahçe/obradovic kompleksi var. daha önce çalıştırdığı takımların başındayken böyle değildi. çalıştırdığı takımların gücü fenerbahçe ye yetmiyordu çünkü. beşiktaş, galatasaray, karşıyaka hiçbir şekilde gerginlik yaşanmadı. kazanamıyordu zira. böbürlenemiyordu. geçen sezonki efes le bile ciddi bir problem yaşanmadı. çünkü kadro yetersizdi. ne olduysa bu sezon oldu ve obradovic i geçebileceğini anladı ve birdenbire egosunun altında kaldı.

  kötü bir antrenör değil, bu sezon da bana göre fenerbahçe den daha iyi bir takımı var. ama bu adama karşıyaka taraftarı koro halinde küfretti, sesini çıkarmadı. galatasaray taraftarıyla da yanılmıyorsam atıştı. velhasıl kelam niye sadece kendisi hedef alınıyor biraz düşünse bütün tatsızlıklar biter. obradovic i bu sezon geçince fenerbahçe kompleksiyle nefes alanlara basketbolu sevdirmesi de bize teselli olacak.
10 entry daha