şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güncel bir versus, 2013-2014 sezonunda beko basketbol ligi'nde karşı karşıya gelecek iki kurt coach'un kıyaslamasdfdfasdfgfdsaasff.
 • gereksiz bir karşılaştırmadır.

  yalnız burada başlığı açan arkadaşa bir çift sözüm var. zaten inanmadığın bir şey üzerinden neden gereksizce bir polemik yaratmaya çalışıyorsun. hayır sonra da çok rererö demeye başlıyorsun. yapma kardeşim yapma.

  galatasaraylıyım, obradoviç reyizdir bunu görmemek dingilliktir.
 • iki saygı değer antrenörün amerikan kökenli "versus" ibaresi kullanılarak karşılaştırılması, tartıya çıkarılması . lakin fanatik ergenler bunu yapacağına, işeme-sıçma bahanesiyle tuvalete gidip, pipisiyle oynarsa daha çok eğlenebilir.
 • güncel sezon için konuşalım: ergin ataman kısıtlı bütçesi ve dar rotasyonuyla euroleague'de top 8 yapmıştır. obradovic ise hayvani bir bütçeyle final four hedeflerken top 8 bile yapamadan anasının ligine geri dönmüştür.
 • fanatik basketbol cahillerinin obradovic gibi avrupanın en iyi koçuna hakaret ettikleri saçma karşılaştırma. ergin ataman kılı olamaz obradovic'in.
 • ergin ataman avrupa'nın en iyi koçudur demek -> türkiye süper guç olmuştur demek. ancak at gözlüklü fanatikler inanır.
  obradoviç avrupa'nın en iyi koçudur demek -> tarafsız insanların iki kere okumayacağı sıradanlıkta bir tespit.

  ergin ataman gs'nin oturmuş kadrosuyla sakatlıklara rağmen başarılı oldu. obradoviç ilk senesinde çiftliğe dönmüş bir şubenin dinamiklerini değiştirmeye çalışırken bazı oyunculara fazla güvenmesinden başlayan sorunları hala çözemedi.

  biz obradoviç'in arkasındayız. galatasaraylılar antrenorüyle mutlu, biz de defalarca avrupa şampiyonu olmuş, gençlere türkiye'de görülmemiş şansları veren antrenörümüzle. ukalaların gazına gelinmezse obradoviç turkiye'nin erkek basketbolda en üst seviye için yapamadığı atılımı yapmasını sağlayacaktır.
 • obradovic sayısız el finali ve şampiyonluğu ile anılır. diğeri "doping yapsana" tezahüratıyla...
  (bkz: ajdar vs kurt cobain)