şükela:  tümü | bugün
  • kendisini avukat, eski hakim olarak tanımlayan twitter trolü. hiçbir baroda ismi gözükmüyor ancak kendisi zaten gerçek olmayacak kadar komik. adeta ufkumu açtı mesleğimi sevdirdi. ayrıca baro pulu dağıtma etkinliği var pinti reisin. kargo masrafları alıcıya ait.

edit: ilk entry şerefine bunu görürsen bir baro pulu gönderirsin herhalde üstad
    edit2: eksik yazmışım yalanmamış baro pulu dağıtma etkinliği var üstadın önemli bir detay.
  • şahane twitter hesabı. ilgiyle takip ediyoruz.

https://twitter.com/avukatergunn?s=08

edit: sağolsun ikinci entry şerefine büroma 2012 yılının bal rengi baro ajandalarından gönderdi. yazdıklarının üstünü tek tek tipekslemiş olması ne kadar ince olduğunu gösteriyor.
  • 95'te demirel'e tazminat davası açmış eski hakim, siyasetçi, avukat, troll.

ayrıca bir talihli takipçisine 2017 tarihli baro ajandası hediye etmektedir.
  • sağlam geyik çeviren troll avukat , kırmadan dökmeden güzel mizah yapıyor. burayı okuduğunu biliyorum. yalanmamis baro puluna talibim.
  • sol frame'de görünce bir trakyalı sitemi olduğunu düşündüğüm isim
  • muhtemelen kendisi sahiden de avukattır.

yalnız ismi, öz geçmişi ve sair bilgilerinin doğru olmayışı da ortada. şimdilik severek takip ediyoruz. bu başlık da tutar gibi. yerimizi alalım.

not: demirel’in torunundan avukat beye sevgilerle.
  • ben bu beyefendiyi başta gerçek bir kişilik sandım, usule ve esasa gayet hakim. ancak genç ve içimizden biri olduğu belli.
    ayrıca baro pulu hediye ettiklerine pulları karşı ödemeli gönderecek kadar da cömert birisi. takipçisiyiz.
  • ergün kazanır'in çok genç olduğunu düşünmüyorum . toy ,yeniyetme çiğ bir üslubu yok ,yazılarından gün görmüş bir hukukçu olduğu belli .yaptığı mizah ile kirip dökmeden gulumsetmeyi ve günlük meselelerden uzaklaşmayı sagliyor.belki de unuttuğumuz olaylara ince tarafından ve mizah yönüyle bakmamız gerektiğini yeniden hatırlatıyor.
  • twitter'daki parodi hesapların %90'ı gibi zerre güldürmüyor.