şükela:  tümü | bugün
  • tez danısmanım
  • istanbul universitesi iletisim fakultesinde görevli yardımcı doçent.
    şuan istanbul üniversitesinin halkla ilişkiler bölümünün başkanlığını yapmaktadır.
  • şu an istanbul üniversitesi basın halkla ilişkiler müdürü olan, beraber çalışması son derece keyifli; düşünceli ve nazik insan.
    hocam...
  • başında olduğu kurum görevini ihmal ediyor.

belki haberi yoktur:

(bkz: #21370161)
    (bkz: #21382772)

ps: yok haberi varsa ve bu durumun da bir sebebi varsa açıklamasını internet sitelerinden yapabilir. ben de bu bilgileri güncellerim.
  • pazar gününü twitter'den öğrencilerin kayıt sorunları için cevap vermekle geçiren bir hocaymış.

http://twitter.com/#!/ergunyolcu
  • istanbul üniversitesi iletişim fakültesi dekanı.

kendisi tam bir "ılımlı reisçi"dir. ne görüşlerini insanın gözüne sokarak tepki toplamak ister, ne de görüşlerini tam anlamıyla gizler. milli bayramlarda vs. sosyal medya hesaplarından atatürk içerikli paylaşımlarda bulunur, 15 temmuz gibi günlerde reisçi pozlar verir.

az önce biraz bakayım dedim twitter'ına, 20 haziranda falan (seçimlerden önce) #dönmemseninyolundan hashtagli erdoğan'ın seçim reklamını rt'lemiş. yandaş star gazetesi'nin erdoğan ile ilgili paylaşımlarını vs. rt'ler. ama kilit nokta burada sadece rt atmak. erdoğan videosunu direkt kendisi paylaşacak kadar partizan değil ancak görmezden gelemeyecek kadar da garanticidir. tam olarak herkese kendisini sevdirmek isteyen, etrafa sevimli pozlar veren bir adam. gerçekte nasıl bir karakteri vardır bilemem, tanımam etmem. ancak bu şekilde ikili oynaması, kendisine zerre saygı duymamak için oldukça yeterli bir sebep. bu tip insanları gayet iyi bilirim. seküler yaşamı olan, özünde erdoğan ve akp ile hiçbir bağı olmayan ancak bir takım çıkarları için o cenahı desteklediğini belirten davranışlar sergilerler. aynı şekilde paylaşımlarına bakarsak atanmış rektör mahmut ak'la da arası oldukça iyidir. eh o koltuklarda oturmak kolay değil tabi. cerrahpaşa tıp fakültesi dekanının başına gelenler ortada. yemin ederim ben utanıyorum bu paylaşımlara bakarken be.

her neyse, akademinin hali ortada işte. bu yazıyı yazdım diye dava falan da açsa bari tam olur ahaadajdhrfntj