şükela:  tümü | bugün
  • yumuşak ve huzurlu bir ses tonuyla, herkesin anlayacağı dilden son derece faydalı bilgileri hissettirmeden anlatan adam. çok birikimli, çok bilgili, çok medeni, çok mütevazi.
  • vizesinde 23 finalinde 91 alabilirsiniz ve iki notu da nasıl aldığınızı anlamayabilirsiniz.
    ama dersi çok güzel ve keyifli anlatan bir hocadır.
  • marmara universitesi ingilizce iktisat öğrencilerini 2. sınıfta ''macroeconomics'' dersiyle karşılayıp 4. sınıfta ''turkish economy'' dersini veren doçent doktor. kendisi orta doğu teknik üniversitesi iktisat bölümünden 1987 yılında mezun olmuştur. geldiği makro dersinde öğrencileri güzel ses tonu ve anlaşılır diliyle rahatlatmakta ve aslında makro dersinin öğrencilerin korkmaması gereken bir ders olduğunu anlamasını sağlamaktadır.
  • mezuniyetin ardından yurdum şartlarına göre sancısız sayılabilecek bir süreçle iş bulabildiysek bunda; kendisinin, öğrettiklerinin büyü payı var. sağolsun, varolsun. son sene verdiği "turkish economy" dersinden tüm iktisat öğrencilerinin nasiplenmesini gönülden isterdim.
  • çok iyi bir insandır. aşırı mutevazıdır. derste sözü kesildiği için özür dileyecek kadar mutevazı. ekonomiyi teoriden çıkarıp size gerçekten yaşatır. çok değerli bir hoca. artık piri reis üniversitesinde
  • şeker gibi bir adam değil mi yahu.
  • 1994 'te marmara üniversitesinde öğrencisi olmuşluğum vardır.

severim. teşekkürler.
  • akpden korkusundan içinden geçenleri tam söylemeyen bloomberght yorumcusu.

amcacım rahat konusamayacaksan neden işgal ediyorsun o koltuğu, sen git cesurca konusabilecek baskaları gelsin.

tam bir ortadan konusma ustası. hükümeti eleştirmemek için 40 takla atıyor. kendisi çıkınca televizyonun sesini kapatıyorum, sadece rakamları takip ediyorum ekranda.

haberi olsun.
  • kaliteli bir akademisyen ama herşeyden öte iyi bir insan , çok kibar ve urfadaki ekonomi zirvesinde herkesi kendisine hayran bıraktırdı :)
  • bloomberg izleme sebeplerimden bir tanesi. ses, durus ve mutevazilik bir egitmen icin zor bulunan ozellikler. ayrica konulari herkesin anlayabileceği turden anlatiyor. kendisinden ders almis olmayi isterdim muhendislik egitimi almis olmama ragmen.