şükela:  tümü | bugün
97 entry daha
  • gerçekleri sonunda ortaya çıkarmaya hazırlanan kişi.
    şimdi gülben düşünsün.
  • halbuki çocukları ne güzel abdest alan, kendisi eşi ile umreye giden bir tipti.
    kendi yalanlarında boğuldular.
  • yeni kanalı belli olmuş. demek bazı şeyleri açıklamak için istifa etmemiş.

kaynak
  • her ne kadar çok zorlu bir dönemden geçiyor olsa da en naif şekilde itiraz ediyor haksız yere yaşatılanlara kendisine. efendiliğini hiç bir zaman bozmayan, bozmayacağımdan da inandığım adam.
  • istifa etmeden önce cnn türk ile zaten anlaşmış olduğunu öğrendiğimiz spiker. nevşin mengü gibi bir muhalif kimlikli medya insanından erhan çelik'e.

bazı mallar eminim erhan çelik'in "bana atılan iftiralar trt'nin kimliğine zarar veriyor. o yüzden ayrılıyorum" sözlerine inanmıştır.
  • her şeyi döktüğü fotoğrafın altında “çocukların banyo fotoğrafını neden koydun?”, “çocuklar üzerinden savaş açmak sana yakıştı mı?” gibi şeyler yazmışlar. oysaki adam o 3 çocukla kendi evladı gibi ilgilendiğini anlatmaya çalışmış ama ne yazık ki toplumumuzun fikri neyse zikri de o işte. ayrıca kartpostalı hala saklamış yani erhan çelik bana göre sancılı bir süreç geçirmiş. kendisi için üzüldüm fakat gülben ergen gibi iki yüzlü bir kadın için değer mi? değmez.
  • kendisini iyilik melegi gibi lanse etmek isteyen bir kadının gerçek yüzünü göstermek isteyen aldatılmış, canı yanmış bir adam. kimsenin duyar kasıp erkeklik dersi vermesine gerek yok.
  • boşandıktan sonra efendiliğinden ödün vermemiştir. kadının tüm foyası ortaya çıkıp, kendisine saldırınca erhan çelik gereğini yapmıştır.
  • kendisi ile trt'nin elmadağ stüdyosunda tanıştığım sunucudur. son derece mütevazi, ve kibar bir insan izlenimi aldım. ekibiyle kurduğu samami ve insani ilişkiyi 10 dakika gözlemleme fırsatım olmuştu.
  • klasik türk kadınlarının dibinin düştüğü modelde erkek.
    1. uzun boylu
    2. yapılı
    3. esmer
    4. kıllı

yani emin olun annelerinizin günlerindeki teyzelerin bile kalbi güm güm atar bu adamı görünce. abarttığımı veya şaka yaptığımı zannetmeyin. ciddiyim.

tanım: kendisinin başkasına yaptığını eski karısı ona yaptığı için hak etmediği bir şey yaşadığını düşünen insan. garip tabii.

yalnız adamın iktidar partisi gibi karısı olmuş. kadın her şeye rağmen hiçbir şey olmamış gibi poz kesip içten içe tırnak kemiren bir tip belli ki. kestiği pozlara kanıp göklere çıkaranlar da bu adama saydırıyor. trt muhabiri olup başına böyle bir iş gelmesi çok manidar. pr çağı bu, koskoca iktidarı yaşattı senelerce adamın eski karısını da yaşatır.
    adam bir de hiç düşünmeden haberini yapmıyorlar, sansür uyguluyorlar demiş. yeni mi aklına geldi ülkede sansür olduğu? gazetecilerin satın alındığı?
    dr. strangelove evreni düpedüz hakikatimiz...
25 entry daha