• emir uzerine haber sunan bir spiker.
    bayagi bir adam.
    sevmiyoruz.

"yalanlarin sonu gelmez dogrusu ne demedikce" adi altinda hukumet icraatlarini ovmeye devam ediyor.

ov ov, bu devran donunce senin de hakkinda hayirlisi.
  • gülben ergen - yeşim salkım savaşında yanan yaş odun. an itibariyle trt den ayrıldı.
  • good bye gülben
    yaptığı açıklamayla ortalıgı fena karıştıracağa benziyor.
    böyle böyle bitirirler umarım gülben ve türevlerini
  • adama sırf gülben ergen yüzünden gıcık kapmıştım sonra geç olmadan boşandı falan ama zararın neresinden dönülse kârdır diyemiyoruz adama verdiği zararın haddi hesabı yok.
  • halbuki çocukları ne güzel abdest alan, kendisi eşi ile umreye giden bir tipti.
    kendi yalanlarında boğuldular.
  • yeni kanalı belli olmuş. demek bazı şeyleri açıklamak için istifa etmemiş.

kaynak
  • nevşin mengü yerine erhan çelik mi?? nasıl bir vizyonsuzluktur yahu.
  • her şeyi döktüğü fotoğrafın altında “çocukların banyo fotoğrafını neden koydun?”, “çocuklar üzerinden savaş açmak sana yakıştı mı?” gibi şeyler yazmışlar. oysaki adam o 3 çocukla kendi evladı gibi ilgilendiğini anlatmaya çalışmış ama ne yazık ki toplumumuzun fikri neyse zikri de o işte. ayrıca kartpostalı hala saklamış yani erhan çelik bana göre sancılı bir süreç geçirmiş. kendisi için üzüldüm fakat gülben ergen gibi iki yüzlü bir kadın için değer mi? değmez.
  • kendisini iyilik melegi gibi lanse etmek isteyen bir kadının gerçek yüzünü göstermek isteyen aldatılmış, canı yanmış bir adam. kimsenin duyar kasıp erkeklik dersi vermesine gerek yok.
  • kendisi ile trt'nin elmadağ stüdyosunda tanıştığım sunucudur. son derece mütevazi, ve kibar bir insan izlenimi aldım. ekibiyle kurduğu samami ve insani ilişkiyi 10 dakika gözlemleme fırsatım olmuştu.
hesabın var mı? giriş yap