• kendisi ile trt'nin elmadağ stüdyosunda tanıştığım sunucudur. son derece mütevazi, ve kibar bir insan izlenimi aldım. ekibiyle kurduğu samami ve insani ilişkiyi 10 dakika gözlemleme fırsatım olmuştu.
  • sosyal medya aracılığı ile sıkılmadan yaptığı paylaşımlarla evliyken nasıl boynuzlandiginı !!! anlatmaktan utanmayan delikanlı erkek.
  • penguenlenmiştir.*
  • nevşin mengü'nün yerine haber sunacak spiker.
  • başına gelenleri daha önce kendisi de başkasına yaşatan kişi. o yüzden pek üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. gülben ergen’den pek bir farkı yoktur gözümde.

ama şöyle bir şey söylemek istiyorum: açıklamaları eğer samimiyse ki nedense bana öyle geldi, gerçekten saf biri. ciddi ciddi şaşırmış çünkü galiba yaşadıklarına.
  • gülben ergen'in ne olduğunu evlenmeden önce bilmiyordu sanki, geçiniz...
  • ben bu adamı ana haber bülteni sunarken yemek yemesi olayı ile hatırlayacağım. yav 1 saatlik bülten zaten aga nasıl dayanamaz insan bu sürede açlığa ya da be bileyim haber içinde yemek yemekte bir fantezi olabilir .
  • sen evliyken seni ayartan, seninle evliyken başkasını ayartır diye kızılan adam.

anlamadığım şu; madem bu da karısını gülbenle aldattı, karısı niye çıkıp arkandayım mesajı atıyor. ben beni aldatan kocaya destek vermem şahsen.

aha dayıya sor

bi yeri gözden mi kaçırıyorum?
  • çok aşık olmuş, hala da aşkını unutamamış toy delikanlı
    neymiş efendim gülben kendisine gönderdiği penguenli kartpostalın aynısını sadece isimleri değiştirip sevgilisine de göndermiş de o da kartı arabasının sileceğine koymuş. ezik
  • hala gulben ergen'e asik oldugu aciklamalarindan ve actigi davadan belli olan adam.
hesabın var mı? giriş yap