• eğer saçma sapan bir şey gerçekleşmezse çok büyük kaleci olacak, kabak gibi belli. inanılmaz yetenekli.
  • şu sıralarda oynanmakta olan altınordu eskişehirspor maçının ilk yarısında 2 penaltı kurtarmıştır.
  • bir kaleciye göre henüz genç, gelecek vaat eden futbolcu.
  • 4 yıllığına altınordu'ya transfer olan kaleci.
    yolu açık olsun.
  • karşıyaka forması altında, onur kıvrak dahil, gördüğüm en yetenekli kaleci. iyi, çok iyi bir kariyeri olacağını düşünüyorum
  • belki düşüyoruz ama son haftalarda kendisi ve battal'ın süre alması ve karakter göstermesiyle puan alıyoruz, maç kazanıyoruz, bazen de kaybediyoruz. bugün de oynanan balıkesirspor maçında harika performans gösterdi yaşıtım, kardeşim benim.

son yıllarda futbol şubesine gelmiş tek güzel şey. bu güzel şey, düştüğümüz rezil sezonda geldi. sağlık olsun, kendi evladımızın gösterdiği karakterle düşeceğiz en olmadı. bu maç sonrasında imkansız olan tutunma şansımızı koruduk. sağ olsun, var olsun arslanım.

şu ilk 2 paragraftan sonra biraz kendisinden bahsedeyim, oynadığı az sayıda maçta direk sahada fark ettirdi kendini. özellikle türk kalecilerin en büyük sıkıntısı olarak gözüken yan top olayı bu genç kardeşimde, yaşıtımda hiç yok gibi gözüküyor. seneye alt ligde daha fazla süre aldığında buraya daha geniş çaplı analizler de yazacağız zaten.
  • yeni nesil harun tekin. penaltı canavarı çıktı adam.
  • manisaspor'a ocak 2024 transfer döneminde kiralanmış kaleci.

göztepe maçında müthiş bir maç çıkarttı.

bu performansla beraber fuzuli adam bülent uygun'a selam olsun.
  • haftalardır takımı sabote ettiğini düşünüyorum. 45 metreden gol yemeler , 1 dk. içinde 2 gol yemeler, inanılmaz hatalar.

kendisini transfer etmeyi düşünen takıma önerim kalenin içine 2 tane kütük çakmalarıdır.

aşağı yukarı aynı işlevi görecektir.
  • bursaspor'a transfer olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap