şükela:  tümü | bugün soru sor
  • müzisyen bir insanın, toplumsal bir olayın kendinde hissettirdikleri karşısında yaptığı bir şarkıdır. gayet normaldir.

alakasız alakasız demeçler vermesinden yeğdir.

düzenleme: oğlum 19 temmuzda yapılmış, ben yeni sanmıştım. kesin başlığı açılmıştır zaten bunun. neyse.
  • çok afedersiniz yarrak gibi olmuş
  • rüzgar nereden eserse o yöne savrulan kuru yaprak sanatçısının yeni marifeti.
    bunu yapan bunu da yaptı: https://www.youtube.com/watch?v=zosa6fqwfxs
  • eski fetöcülerin kıvrak dansını izliyoruz. asena utanıyordur ben böyle güzel kıvırtamıyorum diye, helal olsun erhan güleryüz'e.
  • uğur ışılak 2.0
  • küçükken en sevdiğim gruptu benim ayna. albümlerini alır, şarkılarını söylerdim. televizyona çıkınca gözümü kırpmadan onları izlerdim. sonra bir gün bir baktım o çok sevdiğim grubun solisti fetöcü olmuş. başka gün baktım davutoğlu'cu olmuş. başka gün baktım anti-fetöcü, reisçi olmuş.

şimdi bugün müzik dinleyen çocuklara ne mi tavsiye ediyorum? dinlediğiniz şeyi müzik; o müziği yapanları müzisyen sanıyorsunuz, büyüyorsunuz, sonra her şey kirleniyor ve saf duygularınızın içine tükürüyorlar. o yüzden hiç kimseyi gözünüzde çok büyütmeyin. müzik dinleyecekseniz de gidin klasik müzik dinleyin.

siz hiç mozart'ın, vivaldi'nin sizin duygularınızla oynadığını gördünüz mü?
  • eskiden de yavşaktı hala yavşak.
  • hazır akarken küpünü doldurmaya çalışan bir akıllının son marifeti. milletvekili olsa da hepimiz kurtulsak.
  • bir dönemler bu adam atatürk için "ışığa doğru" parçasını seslendirmiştir.
    ardından fetullah'ın şiirlerini.
    ardından davutoğlu için beste yapmıştır.
    sonunda darbeyi anlatan bir parça.

parayı ben versem bana bile şarkı üretir o derece.
  • ayna iken efsane, aynayı bırakıp yalakalığa başladığında kestane olan şarkıcı eskisinin boktan şarkısı..