şükela:  tümü | bugün
  • şu anda central hospital'da görev yapan kadın doğum doktoru.. şu anda 10 haftalık gebeyim. farklı bir doktora gidip memnun kalmadığım için bugün ilk kez kendisine gittim.. gayet güler yüzlü ve ilgili biri.. ılerleyen dönemlerde yine bilgi vereceğim.
  • 6. ay bitti gayet memnun bir şekilde devam ediyorum. sevgili doktoruma da sabrından dolayı tekrar teşekkür ederim.
  • ablamın doğumu sayesinde tanıştığımız tatlı mı tatlı, bilgili mi bilgili can bir kadın doğum ve kadın hastalıkları doktorudur. çok doktor gördüm ama hastası ile bu kadar yakından ilgilenen bir doktor hiç görmemiştim. ablamın hamilelik sürecinde, ister istemez sanki biz hamileymişiz gibi hemen hemen her sürece dahil olduk tabii. erhan bey, ablamla neredeyse eniştemden daha çok ilgilendi diyebilirim. (bkz: swh)

    şimdi yeni web sitesi açmış. hasta yorumlarını okurken o günleri hatırladım gözümden yaş geldi.

    yolu açık olsun erhan doktorumuzun.
  • erhan hoca, eşimin ve abartısız eşimin tüm kankalarının doğumlarını gerçekleştiren harika bir doktordur. mesleğine gerçek anlamda hakim ve çok naif bir hekim. eşimin hamileliği süresince o telefon, ne zaman arasak aynı kibarlık ve hoşgörü ile açıldı. siz de benim gibi eşi aylarca doktor arayan mağdur bir erkekseniz bu doktoru hemen listenize alın derim. *