şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle kanal d ekranlarında pis pis sırıtıp duran bir adam. adamın karısı canlı yayına bağlanıyor, bu da sırıtıyor. keşke o stüdyoda olsaydım, o kemçük ağzına iki tane çakıp rahatlardım.
  • bence adamın parası çok, kadına kaptırmamak için böyle bir yola başvuruyor.
  • komple altın rengine kaplanmış, kapılarının üzerinde kocaman atatürk imzası bulunan, kaputun sağ ve solunda "sgk uzmanı erhan nacar" yazan ve yanında ab ve türkiye bayrakları bulunan, plaka tutacağında dahi "erhan nacar" yazan range rover marka jipe sahip sgk uzmanı. reklamın iyisi kötüsü olmaz da kardeşim hiç mi acımadın o arabaya?
  • 1975 doğumlu, saçları protez gibi duran 'ilke emeklilik ' firmasının sahibi.
  • abi tv ye cikiyorsun, sgk uzmanisin, kocaman adamsin, eyvallah, o saclar nedir allasen, tarabya da piyanist şantör musun?
    baktikca gulme geliyor saclara, tovbe bismillah.
  • az önce tv de gördüm, bedelli askerlik ile ilgili bişiler anlatıyordu ama saçlarına bakmaktan odaklanamadım. 5 kuruş fazla verip güzel bi protez yaptırsaymış keşke, yılmaz morgül ün saçı bile daha gerçekçi duruyor.
  • abi ile aynı binada çalıştığım ofis, saç protez ,tip nargileci. olmamış abim
  • az once cnnturk’e konuk olup spikerin “bedelliye giden kidem tazminatı alabilir mi, alamazsa ne yapmali?” sorusuna “kidemi alip giden ise geri donemez” minvalinde bir cevap veren kisi. soru-cevap kel alaka. ustune, buna dair yargitay genel kurulu kararini ilk defa acikladigini belirtmistir. uyan da balığa gidelim be hocam, duymayan kalmadi o isi.
  • zorla zorunlu bes'i savunabilen bir garip uzman.
    neymiş, faydamızaymış. lan sanane? benim param?
  • eyt ile ilgili bir programda izledim kendisini (youtube linki ) eyt derneği başkanı olan kadıncağızı ve diğer konukları neredeyse hiç konuşturmadı. sürekli akpli olmadığını, sosyal güvenlik uzmanı olduğunu vb. saçmalayarak hatta bağırarak programı trolledi. bir nevi rasim ozan kütahyalı performansı sergiledi.

bir insan nasil azıcık bile olsa utanma hissine sahip olmaz dedirtti. böyle insanların muteber olduğu bir dönemdeyiz. yaşamak için ne şanssız bir zaman. yazık!