şükela:  tümü | bugün
 • milliyet'te galatasaray muhabiridir
 • onumuzdeki ay cikacak olan haberturk gazetesine transfer olmustur.
 • "muhabir imiş" sözlükten öğrendiğim, trt de yayınlanan futbol herşeydir programını sunan hafif gençten, bolcana toydan esmercene bir delikanlı. an itibariyle yayınlanmakta olan program esnasında konuşurken hasan şaş'ın lafının arasına girmeye çalışmış, ancak hasan'a kendini ipletememiş, sunucu olarak olaya hakimiyet kuramamış, asabiyet yapmış kendini rezil etmiştir. güldürdü beni gecenin bir yarısı.
 • galatasaray ın resmi sitesinden ayar verdiği haber türk muhabiri.

  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/5027.php
 • bugün çok sağlam kaynaklarca kendisine new york times'ın spor editörlüğü teklif edildiği öğrenildi. kafası çok karışan telli'nin bugün talimhane'deki kıraathanelerde görülmesine rağmen, gazete habertürk ofisine uğramadığı iddia edildi. geçenlerde bir gün patronuna ağır küfür ettikten sonra sinir ve kafa karışıklığı içinde gazete kapısında güvenlik görevlileri ile yumruklaştığı görülen telli'nin hali arkadaşlarını şaşırttı.

  yakın çevresine "şimdi ben ne yapacağım, ingilizcem var acuk fakat amerikan futbolcuları hakkında uyduruk haber yaparsam beni çıtırdatırlar, beyzbolcuların da zopaları ürküttü beni" dediği öğrenilen telli'nin, "ben en iyisi yine burada kalayım dediği" kulaklara çalındı. lakin gazetecilik kariyerinin sallantıda olduğu bu günlerde telli'nin yerine eleman arandığı, gazetenin yönetiminin ise telli olayı yüzünden birbirine girdiği bilinmekteydi zaten.

  bu aralar telli'nin saçı sakalı birbirine girmiş, talimhane'de okey oynarken görüldüğünü bildirenler, bize bildirenlere bildirdiler. iş arkadaşlarının ise "nerede bu erhan, hay allah, bugün de gelmedi, herhalde okeye daldı yine" dedikleri telekulağa takıldı.
 • bitmek tükenmek bilmeyen "rijkaard milan'da, arda milan'da oh lal la!", "rijkaard'ın sözleşmesi esas 1 yılmış, kaynak yok ama", "rijkaard : berlusconi başkanım beni al" tarzı haberleri sayesinde asli görevinin galatasaray muhabirliğindense "galatasaray'ı karıştırmaya çabalamak" olduğuna inandığım habertürk çalışanı.
  acetobalsamico yazdı, rijkaard'ın milan'a transferi ne katalan medyasında, ne italyan medyasında yer alıyor. ve hatta ne de türk medyasında başka bir mecrada değer görüyor. ama erhan telli kaynak göstermeden ısrarla aynı haberleri yapıyor. mesela şu linkte :
  http://www.htspor.com/…78662-rijkaard-araniyor.aspx
  "rijkaard’ın böyle davranarak ne yapmaya çalıştığı tuhaf karşılanırken, tedirgin olan yönetim de milan’ın teklifi sonrası hollandalı’nın kafasının karıştığına inanıyor." diyor, hayır telli inanmıyor yönetim, hatta sana ayarı böyle veriyor:
  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/5027.php
  ki kendisi de umudunu yitirmeye başladı sanırım ki gidiş tarihini önce devre arasına ;
  http://www.htspor.com/…78349-italyan-iskencesi.aspx
  sonra da sezon sonuna çekti:
  http://www.htspor.com/…954-rijkaarda-goz-hapsi.aspx
  ve tabi kaynak yine yok.
  malesef "bekleniyor", "..dediği belirtildi", "öğrenildi" haberciliği bitemedi bu ülkede. telli de yılmaz neferlerinden.
 • sayesinde çıktığı günden beri aldığım habertürk gazetesi'ni artık almamaya yemin ettiğim mesleğinin ne olduğunu söyleyemeyeceğim palavra üreticisidir. aslen fenerbahçe taraftarı olup galatasaray muhabirliğinden ekmek yiyenler cemaatindendir.
 • galatasaray kulubü tarafından yayınlanmış en sert ve alaycı yalanlamayla basın kariyeri (eger varsa) başlamadan bitme tehlikesinde olan spor spekülatörü
 • genel yayin yonetmenine bak muhabirini al kisisidir gozumde. liseli fatih altayli efendinin parali askerlerinden olsa gerek. gerci fatih altayli da baska birilerinin askeridir de o kadar yukarisini bilemiyoruz. bize kivircik sacli hocamiz ve simdiki yonetimimiz yeter. gerisini almayalim mumkunse.
 • galatasaray'ın ismail er'idir.