şükela:  tümü | bugün
 • www.hafif.org adresli sitede köşe kapan, "enis batur, ekshi sözlük, ek$i sözlük" isimli son denemesinin link'ine 574 kere tık'landığı sitede rivayet olunan şahıs.
 • enis baturun websitesinin de tabiri caizse adminlerinden biri.
 • verkac.org da yazdığı "sahalarımızda istiklâl marşı: bildiğiniz kuru gürültü" başlıklı yazısında lig maçlarında istiklal marşı okunmasının manasızlığına değinirken ve aslında gayet doğru şeyler söylerken bir şekilde konuyu ezana getirip şu cümleyi kurmuş yazardır ;

  "ama nasıl ki türk tipi islâmcılar/müslümanlar büyük şehirlerimizin her köşesine kondurulmuş kötü mimarili ufarak camilerden gelen ve o sesi neresinden çıkardığını çıkarsayamadığımız müezzinlerin ezanıyla şehre yayılan, afederseniz, ‘osuruksu tını’dan utanç duymuyor, harap ve bîtap düşmüyorlarsa, türk milliyetçileri için de ulusal marşın böylesine feci bir gürültüye dönüşmesinin bir sakıncası bulunmuyor herhâlde"

  ezana ve simgesi olduğu dine karşı pek olumlu hisler beslemeyen biri olarak beni bile hayretler içinde bırakmıştır kendisi.

  yaklaşık bir haftadır netteki en güzel türkçe futbol sitelerinden birinde tartılma düzeyini "ezana osuruk demeyin kardeşim" seviyesine getirmeyi başarmıştır.

  alkışlıyorum kendisini.

  http://www.verkac.org/?p=397
 • "bilgi üniversitesi 'medya ve iletişim sistemleri'nden mezun olduktan sonra bir yıl lyon'da yaşadı. şimdi paris v üniversitesi sosyoloji kürsüsünde 'gündelik hayat çalışmaları'nda 'serbest zaman' kavramı eksenli çalışmalarını sürdürüyor. 1980 doğumlu."

  yine http://www.verkac.org/?p=397'den
 • fransa'dan bildiren adam.
  sayesinde hem türk hakemlerinin her yerde aynı olduğunu hem de hakem hakkında yorum yapan gazetelerin fransa'da da aynı dili kullandığını öğrendik.
  tatile gelse de futbol konuşsak.
  http://www.milliyet.com.tr/…o02.asp?prm=0,407155569
 • kaşgarlı mahmut lisesinden ortaokul arkadaşım.
  dogan haber ajansi ve taraf gazetesi fransa muhabiridir.
  en son 1.90 falandi, heralde simdi 3.52 falan olmustur.
  hakkı kurtuluş ile iyi dostturlar.

  http://parisgastesi.blogspot.com/

  http://twitter.com/erhun_geyisi

  http://tr-tr.facebook.com/erhun.geyisi