• manowar'ın 4 oktav (belkide daha fazla) sesli, opera eğitimi almış solisti. son yıllarda sahne performansı düşmüş olsada halen onun üzerine tanımam.
  • dinledikce kendinden gececegin cok kaliteli bir vokal. onun gibisi varmi bilmem
  • zamanında başarılı bir vokalistken maalesef artık şarkı söyleyemeyen insan.
    "ian gillanın deep purple'la gittiği her konserde peşinden ben de giderdim" diyen bir şahsiyettir. en azından kendisine örnek alacak adamı doğru seçmiş.

edit: tv performansından izlediğim kadarıyla yaptığım saçma sapan yorumun ardından gittiğim 6 ağustos istanbul konserinde bana söylediklerimi yedirten kişi. helal olsun.
  • boş vaktinde okunu ve yayını alıp ormana geyik avına giden mükemmel vokalist ve rehber.ayrıca eğer new york çevresinde avlanmak istiyorsanız "eric adams"dan kurs almanız gereklidir(tabii başka bir rehberden de alabilirsiniz ama eric adams dururken başkasını niye tercih edesiniz ki?)zira new york ve çevresinde avlanmak için lisansınızın olması gerekmekteymiş.
  • scream vocal'i iyi, cızırtılı vokali iyi, clean vocal'i iyi; kısacası isviçre çakısı gibi vokalisttir. allah yetenek vermiş ama beyin vermemiştir bu renkli kişiliğe. takvim 2003ü gösteriyo ve eleman elde yay geyik peşinde koşturuyo kırda merada. arkadaşım, madem çok sıkısın, madem kendini kanıtlıycan sana karşıkoyma şansı olmayan hayvanı ne diye öldürüyosun ki? madem challenge peşindesin o zaman al bi kama eline giriş bir boz ayıya allah ne verdiyse.
    erik edımsla ilgili kafamı kurcalayan başka bir öğeyse geyiği avladıktan sonra ne yaptığı. gariban geyiği evine kadar sırtında taşıyıp "hanım bundan bi işkembe çorbası yap, 1-2 kg da antrkot çıkart kalanını bizim akbabaya verelim olur mu? " mu diyor?
  • metalden tenekeden pek anlamam fakat geçen gün arkadaşlar menevır dinlerken kulak kabarttım, o ne ses, o ne kudret yarabbim allaam, bu erik edıms hakikaten cabbar bir abimizmiş. yalnız kılıç kalkan konseptiyle, yerli yersiz çığırganlıklarla heba etmiş sesini. ben olsam şöyle güzel bir boyband yapardım, en orta yerine de kuruldum mu, hem paranın hem manitanın gözüne gözüne vururdum. gayet kaslı ve yakışıklı bir herifmiş ama tüketmiş ömrünü, bıradırs demiş, metal demiş, olmayan bir savaş uğruna harcamış kendini. yok yok, bu eric adam olmaz...
  • yeryüzünde "kill! kill!" diye viyaklaması** dinlenesi olan belki de tek insan. (başka varsa bile ben dinlemedim.)

(bkz: battle hymn)
  • "fight!" kelimesini bu arkadaştan iyi söyleyen kimseyi bilmiyorum.
  • gerçek adı louis marullo olup 12 temmuz 1952 new york doğumlu manowar solisti. italyan asıllı olmasının etkisiyle çok konuşan, çok çapkın olan abimizin bir özelliği de feci şekilde fıkra meraklısı olmasıdır. özellikle papa ile iligili fıkralar ilgi alanına girmektedir.
  • 4 agustos 2005 manowar basin toplantisinda bir gazetecinin, bir şarkılarında truva efsanesini anlattıklarını belirterek, türkiye'de bulunan truva kalıntılarını ziyaret etmek isteyip istemediklerini sorması üzerine, yanlarındaki çevirmenlerinin kendilerini bazı yerlere götüreceğini söyledi. eric adams, daha sonra çevirmenine dönerek, espriyle "truva'ya da gideceğiz değil mi?" diye sorması çevirmenin bir anlık kilitlenmesine neden oldu.
hesabın var mı? giriş yap