şükela:  tümü | bugün
  • artık birisinin çıkıp söylemesi gereken ve bu misyonu bu yükü sırtlamama neden olan tespit.

amma abartılıyor bu herif birader yok aşmış dünyanın en bütük gitar virtüozu.

yok üstad, tanrı, blues'un zeus'u hadi hepsini geçtim sesini bile öve öve bitiremeyen var yoh amk daha neler.

yaptığı sikindirik blues'u geçtim ilgili müziğe ihanet etti sesi de büyüleyici değil kimden el alıp bu kadar zirveye taşındı anlam vermek güç.
  • ben trollüğünde kaliteli olanını severim, böyle basit, saçma sapan değil.
  • eric clapton bu gerçeğin dile getirilmesiyle birlikte gitarı duvara asacaktır.

spotify'dan iki tane yeni şarkı duyunca müzik dalında bok atabilir seviyeye gelmek ne güzel.
  • kendisini canlı canlı dinleyen birisi olarak götümle güldüğüm önerme. gördüğüm en iyi canlı performans konusunda roger waters ile yarışmaktadır, hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyorum.
  • espri yapacağım diye günaha giriyorum lan. allahım ne olur affet...

arkadaşlar bu başlığın açılmasıyla beraber tam bir ateizm testi başlamıştır. başlığı açan kişi çarpılırsa tüm ateistler müslümanlığa geçecek. lami cimi yok, sözlükteki bütün ateistleri tanıyorum.
  • bu başlıktaki en garip şey eric clapton'ın overrated olduğu düşüncesi değil, ingiltere'nin bülent ortaçgil'i olduğu iddiasıdır.
  • akp kurmaylarının fantastik beyanları örneği gibi bir şey olan ilginç önerme.
  • vallahi bunlar eğitilmezdir . eric clapton nasıl overrated lan .
  • mr. slowhand'e uzanan eller kırılsın diyor ve arkadaşa müzik dinlemeyi bırakmasını tavsiye ediyorum efendim.